wtorek, 17 października 2017.
Strona główna > Sport > Futsal. Pogoń 04 rozpoczęła przygotowania (film)

Futsal. Pogoń 04 rozpoczęła przygotowania (film)

Futsal. Pogoń 04 rozpoczęła przygotowania (film)
Data publikacji: 2015-08-04 19:54
Ostatnia aktualizacja: 2015-08-06 13:49
Wywietleń: 666 7907

Z trzema nowymi zawodnikami: bramkarzem Kamilem Lasikiem oraz Adamem Jonczykiem i Dominikiem Soleckim  futsaliści Pogoni ’04 rozpoczęli przygotowania do sezonu. Portowcy zagrają w ekstraklasie, choć wiosną ją przecież opuścili...

„Zero-czwórka" pod wodzą Łukasza Żebrowskiego przez całe poprzednie rozgrywki spisywała się bardzo słabo,  mimo to zwycięstwo w ostatnim meczu dawało jej utrzymanie. Ale i ta sztuka się nie udała. Dotychczasowy wicemistrz Polski został zdegradowany po przegranej na własnym parkiecie z GAF Gliwice 8:9. Najlepszą drużyną ekstraklasy została krakowska Wisła.

 

I to właśnie za sprawą Białej Gwiazdy szczecinianie odzyskali miejsce w futsalowej elicie. Po tym jak z finansowania Wisły wycofał się strategiczny sponsor, jej władze postanowiły, że jesienią nie wystąpią w ekstraklasie.

Nie był to niestety pierwszy przypadek, kiedy mistrz kraju z powodu kłopotów finansowych zmuszony jest do opuszczenia ligi - wcześniej zrobiły to m.in.: Hurtap Łęczyca oraz Akademia Pniewy. Te przykłady pokazują jak daleko jeszcze futsalowi do profesjonalizmu. ©℗ (kol)

Cały artykuł czytaj w środowym wydaniu Kuriera Szczecińskiego, lub w e - wydaniu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Monice Sawickiej