wtorek, 21 listopada 2017.
Strona główna > Sport > Futsal. Karnety z gratisami

Futsal. Karnety z gratisami

Futsal. Karnety z gratisami
Data publikacji: 2015-09-02 16:16
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-12 14:09
Wywietleń: 668 16904

W kręgielni MK Bowling w Galaxy odbyła się konferencja prasowa, na której poinformowano o przygotowaniach futsalowych piłkarzy Pogoni ’04 Szczecin do kolejnego sezonu w ekstraklasie.

Mimo niezbyt udanych poprzednich rozgrywek, po wakacyjnych wzmocnieniach trzema reprezentantami Polski, szczecinianie zamierzają walczyć o miejsca w czołowej czwórce.

Bardzo też liczą na pomoc kibiców (według raportu Ekstraklasy Futsalu, w poprzednim sezonie w Szczecinie była najliczniejsza widownia), dla których przygotowali m. in. atrakcyjne karnety, bo nie dość że tanie, to jeszcze zapewniające dodatkowe korzyści.

- Przygotowania do sezonu rozpoczęliśmy 1 sierpnia i zdążyliśmy już rozegrać sporo sparingów z silnymi rywalami, a w najbliższy weekend czeka nas turniej w Chojnicach - powiedział trener Pogoni ’04 Łukasz Żebrowski. - Dzięki pozyskaniu z mistrza Polski Wisły Kraków Adama Jonczyka i Kamila Lasika oraz Dominika Soleckiego z Red Dragons Pniewy zespół się poważnie wzmocnił i choć nie mamy może maksymalnie szerokiej kadry, lecz pole manewru jest o wiele większe niż w poprzednim sezonie, a na kilku pozycjach można nawet mówić o kłopotach bogactwa. Dzięki temu nie będę już musiał występować na parkiecie jako piłkarz i zajmę się jedynie pracą trenerską. (mij)

Fot. R. Pakieser

Cały artykuł wraz z omówieniem karnetowych gratisów w czwartkowym wydaniu Kuriera Szczecińskiego, lub w e - wydaniu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi