wtorek, 24 października 2017.
Strona główna > Sport > Football Academy Szczecin z kadrowiczami

Football Academy Szczecin z kadrowiczami

Football Academy Szczecin z kadrowiczami
Data publikacji: 2016-06-02 04:44
Ostatnia aktualizacja: 2016-06-02 04:44
Wywietleń: 56 136190

PIŁKARZE reprezentacji Polski wraz z selekcjonerem Adamem Nawałką spotkali się w Gdańsku z drużynami dziewcząt i chłopców do lat 10 i 12, które w maju na Stadionie PGE Narodowym wygrały XVI edycję Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Wśród laureatów był szczeciński zespół Football Academy.

Zespoły chłopców z województw zachodniopomorskiego i warmińsko-mazurskiego oraz dziewczynek z województw mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego mogły osobiście poznać swoich piłkarskich idoli, w tym ambasadora turnieju - Arkadiusza Milika. Wspólne zdjęcia i autografy to nie wszystko, ponieważ dzieci przygotowały też dla biało-czerwonych niespodziankę, czyli specjalny filmik z życzeniami powodzenia na nadchodzących mistrzostwa Europy we Francji, składający się z wypowiedzi uczestników tegorocznej edycji rozgrywek. Piłkarze i selekcjoner Nawałka z uśmiechem na twarzy przyjęli podpowiedzi i ciepłe słowa młodych piłkarskich talentów.

Spotkanie z reprezentacją Polski to nie koniec atrakcji nagrody głównej za zwycięstwo w XVI edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Na dzieci czekało jeszcze mnóstwo wrażeń, z których najważniejszym będzie możliwość kibicowania na żywo polskiej kadrze w meczu przeciwko Holandii.

Szczegółowe informacje o turnieju, któremu medialnie patronuje „Kurier Szczeciński" znajdują się na stronach: www.zpodworkanastadion.pl oraz www.pzpn.pl.

(mij)

Młodzież z kadrowiczami
Fot. Cyfrasport

Selekcjoner Adam Nawałka rozdaje autografy

Fot. Cyfrasport

Football Academy Szczecin z kadrowiczami

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi