czwartek, 19 października 2017.
Strona główna > Sport > Football Academy i Holandia

Football Academy i Holandia

Football Academy i Holandia
Data publikacji: 2016-05-28 21:16
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-28 22:40
Wywietleń: 86 135681

Zwycięzcy turnieju piłkarskiego „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” (któremu patronował medialnie „Kurier Szczeciński"), młodzi piłkarze ze szczecińskiego zespołu Football Academy, 
spotkają się z piłkarską reprezentacją Polski, a w Dzień Dziecka obejrzą mecz biało-czerwonych z Holandią.

Zdobywcy Pucharu Tymbarku pojawią się w Trójmieście już w poniedziałek (30 maja) i wezmą udział w ekskluzywnym spotkaniu ze wszystkimi piłkarzami polskiej reprezentacji oraz selekcjonerem Adamem Nawałką, podczas którego będą miały okazję porozmawiać ze swoimi idolami oraz zrobić pamiątkowe zdjęcia. Obejrzą również oficjalny trening biało-czerwonych oraz zwiedzą Stadion Energa Gdańsk. Poza piłkarskimi emocjami na wszystkich uczestników czeka jeszcze wyprawa promem na Hel i wizyta w fokarium. 

Pojedynek z „Oranje” to prawdziwa gratka dla dzieci, aby z bliska podziwiać swoich idoli w najważniejszym sprawdzianie przed turniejem we Francji. Podopieczni Danny’ego Blinda na pewno wysoko zawieszą Polakom poprzeczkę, chcąc szybko wymazać z pamięci swoich kibiców nieudane kwalifikacje do Euro 2016.


- Laureaci turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” zbierają owoce swojej ciężkiej pracy i przygotowań do rozgrywek - powiedział Zbigniew Boniek, prezes PZPN. - Wśród setek tysięcy dzieci okazali się najlepsi i teraz mają niepowtarzalną okazję na spotkanie ze swoimi idolami. Zobaczyć na żywo w akcji reprezentantów Polski w przededniu Euro to nie lada przeżycie. Szczególnie, że Polacy zagrają z renomowanym przeciwnikiem, jakim jest Holandia. Jestem przekonany, że pobyt na Helu i w Gdańsku będą wyjątkowym wydarzeniem dla uczestników turnieju, którego nie zapomną do końca życia.

Już ruszają zapisy do kolejnej, XVII edycji turnieju. Szczegóły będą dostępne na oficjalnej stronie rozgrywek – www.zpodworkanastadion.pl. (mij)

 

Na zdjęciu: Triumfatorzy ze szczecińskiej Football Academy

Fot. Cyfrasport

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi