wtorek, 17 października 2017.
Strona główna > Sport > Boks. Niemieckie sparingi Polskiego

Boks. Niemieckie sparingi Polskiego

Boks. Niemieckie sparingi Polskiego
Data publikacji: 2017-08-09 12:34
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 12:34
Wywietleń: 1234 287720

Przygotowujący się do pięściarskich mistrzostw świata Mateusz Polski (kat. 64 kg) z Róży Karlino przebywa na zgrupowaniu w niemieckim Hennef. Najważniejszy turniej sezon poolimpijskiego rozpocznie się za dwa tygodnie w Hamburgu.

Mateusz Polski ma za sobą sparingi z miejscowymi zawodnikami, m.in. aktualnym mistrzem Europy Abassem Baraou (69 kg) i brązowym medalistą igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro Artemem Harutyunyanem (64 kg) oraz Kastriotem Sopą (64 kg), który - podobnie jak Polski - swego czasu walczył w lidze WSB w Rafako Hussars Poland.

Podczas czerwcowych mistrzostw Europy w ukraińskim Charkowie Polski (Róża Karlino) zdobył brązowy medal i dzięki temu zapewnił sobie prawo startu w mistrzostwach świata. Ze Starego Kontynentu wystartują zawodnicy z miejsc 1-8 w mistrzostwach Europy.

Niedawno podopieczny szczecińskiego trenera Karola Chabrosa startował w turnieju w Usti nad Łabą i waygrał w całym turnieju.

Losowanie mistrzostw świata, z udziałem 280 zawodników w 10 kategoriach wagowych, odbędzie się 24 sierpnia, a następnego dnia odbędą się pierwsze walki eliminacyjne. Ćwierćfinały są zaplanowane na 29 sierpnia, półfinały na 31 sierpnia i 1 września, a finały na 2 września. (par) 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Monice Sawickiej