poniedziałek, 18 grudnia 2017.
Strona główna > Sport > Boks. Niemieckie sparingi Polskiego

Boks. Niemieckie sparingi Polskiego

Boks. Niemieckie sparingi Polskiego
Data publikacji: 2017-08-09 12:34
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 12:34
Wywietleń: 1320 287720

Przygotowujący się do pięściarskich mistrzostw świata Mateusz Polski (kat. 64 kg) z Róży Karlino przebywa na zgrupowaniu w niemieckim Hennef. Najważniejszy turniej sezon poolimpijskiego rozpocznie się za dwa tygodnie w Hamburgu.

Mateusz Polski ma za sobą sparingi z miejscowymi zawodnikami, m.in. aktualnym mistrzem Europy Abassem Baraou (69 kg) i brązowym medalistą igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro Artemem Harutyunyanem (64 kg) oraz Kastriotem Sopą (64 kg), który - podobnie jak Polski - swego czasu walczył w lidze WSB w Rafako Hussars Poland.

Podczas czerwcowych mistrzostw Europy w ukraińskim Charkowie Polski (Róża Karlino) zdobył brązowy medal i dzięki temu zapewnił sobie prawo startu w mistrzostwach świata. Ze Starego Kontynentu wystartują zawodnicy z miejsc 1-8 w mistrzostwach Europy.

Niedawno podopieczny szczecińskiego trenera Karola Chabrosa startował w turnieju w Usti nad Łabą i waygrał w całym turnieju.

Losowanie mistrzostw świata, z udziałem 280 zawodników w 10 kategoriach wagowych, odbędzie się 24 sierpnia, a następnego dnia odbędą się pierwsze walki eliminacyjne. Ćwierćfinały są zaplanowane na 29 sierpnia, półfinały na 31 sierpnia i 1 września, a finały na 2 września. (par) 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Ostatni dzień jarmarku
Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Poprzedni Następny

Nekrologi