sobota, 17 marca 2018.
Strona główna > Nauka > Zachodniopomorska Szkoła Biznesu wyróżniona

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu wyróżniona

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu wyróżniona
Data publikacji: 2017-01-18 19:36
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-23 18:51
Wywietleń: 1708 204266

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie została laureatem konkursu "Najlepsze produkty dla biznesu 2016" Gazety Finansowej w kategorii „Szkoły biznesu”. Uczelnię nagrodzono za studia podyplomowe, prowadzone w autorskim modelu Knowledge@Work, oraz za studia Executive MBA. Obok ZPSB w tym zestawieniu znalazły się jeszcze tylko Krakowska Szkoła Biznesu oraz Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej.

- Wykładowcy-praktycy, dedykowane zajęcia oraz innowacyjne podejście do programu nauczania – to gwarantowane elementy tych studiów - informuje Agata Mikołajczak z ZPSB. - Studia podyplomowe prowadzone są w autorskim modelu Knowledge@Work, który uzupełnia profesjonalny program studiów o 10 kluczowych kompetencji, wymaganych przez pracodawców niezależnie od przygotowania zawodowego absolwentów.

Wiele kierunków prowadzonych jest też we współpracy z partnerami, jak np. PMI Poland Chapter, Agencja Marketingowa Płodni.com, LSJ HR Group, Centrum Przemysłów Kreatywnych Akademii Sztuki w Szczecinie.
- Perłą w koronie są menadżerskie studia Executive MBA, uruchomione w ZPSB jako pierwsze w regionie i jedne z pierwszych w kraju. Ich wysoką jakość kształcenia potwierdzają akredytacje, miejsca w rankingach i ratingach- dodaje Agata Mikołajczak.

W rankingu Gazety Finansowej na „Najlepsze produkty dla biznesu 2016”, w kilkunastu kategoriach, wyróżniane są po 3 konkurencyjne produkty i usługi, które odznaczają się innowacyjnością, elastycznością i kompleksowością. Kategorie były następujące: Banki, Ubezpieczenia, Leasing, Opieka medyczna, Oprogramowanie, Faktoring, Windykacja, Karta paliwowa, Transport, Flota, Doradztwo personalne, Szkoły biznesu, Innowacje.

(as)

Fot. Robert Wojciechowski

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
-1
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo
Protest przeciwko wojnom
Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy