sobota, 21 października 2017.
Strona główna > Nauka > Z klasą do Szwecji

Z klasą do Szwecji

Z klasą do Szwecji
Data publikacji: 2016-02-08 19:42
Ostatnia aktualizacja: 2016-02-10 10:19
Wywietleń: 1455 116261

Cała klasa może popłynąć w bezpłatny rejs promem do Szwecji. Warunek - zwycięstwo w konkursie „Szwecja z klasą”.

Konkurs organizuje po raz piąty Stena Line. Każda zainteresowana nim klasa, pod kierunkiem wychowawcy lub nauczyciela, może zgłosić swój udział. Uczniowie chcący wystartować w konkursie powinni zrobić pięć wyjątkowych, tematycznych zdjęć przedstawiających ich otoczenie: szkołę, osiedle, miasto lub gminę – słowem miejsca, które chcieliby z dumą pokazać Szwedom, aby zachęcić ich do przyjazdu. Do każdego ze zdjęć należy dodać kreatywny tytuł. Nagrodą główną konkursu jest rejs promem Stena Line do Karlskrony w Szwecji z wieloma atrakcjami dla całej klasy. Na laureatów drugiego i trzeciego miejsca czekają zniżki na rejs – odpowiednio 50 proc. i 25 proc.

Prace i formularz zgłoszeniowy oraz zdjęcie przedstawiające klasowy zespół przy pracy należy przesłać do 14 marca poprzez bezpłatną usługę WeTransfer.com na adres: szwecjazklasa@stenaline.com. Wszystkie prace konkursowe, zgodne z wytycznymi przedstawionymi w regulaminie, zostaną umieszczone na profilu „Szwecja z klasą” na Facebooku 15 marca. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 4 kwietnia poprzez stronę internetową wyjazdygrupowe.pl oraz facebookowy profil „Szwecja z klasą”.
 (el)

 

Fot. R. Pakieser, D. Gorajski, S. Borek, R. Wojciechowski, R. Stachnik

Komentarze

Maly fotograf,
Fotografowac to... co jest nie tylko ladne i atrakcyjne w naturze i przyrodzie czy miescie... ale rowniez ceny roznych towarow w Sklepach i to przede wszystkim te bardzo tanie... ! Gdyz taki wypad do Polski musi sie Szwedom tez OPLACAC...(!) inaczej za te same pieniadze wola wyjechac chocby do cieplej Hiszpani, Grecji czy Wloch ! A z Karlskrony dobija do Gdanska czy Gdyni...i do Szczecina "tak daleko" najprawdopodobniej sie nie wybiora ? A jak juz sie wybiora, to z Ystad do Swinoujscia czy Szczecina... promami Polfferies czy Unity Line !!
2016-02-10 01:10:45

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi