poniedziałek, 20 listopada 2017.
Strona główna > Nauka > Weź coś wymyśl

Weź coś wymyśl

Weź coś wymyśl
Data publikacji: 2015-11-05 12:15
Ostatnia aktualizacja: 2015-11-11 22:56
Wywietleń: 1502 35317

Akademia Morska w Szczecinie zaprasza na festiwal myślenia projektowego Desing Thinking Weekend, który ma odbyć się w najbliższy piątek oraz sobotę. Na chętnych czekają bezpłatne warsztaty o tematyce społeczno-biznesowej. 

W tym roku warsztaty odbędą się w 13 miastach w Polsce. Szczecińska odsłona ma pozwolić uczestnikom zmierzyć się z realnymi wyzwaniami dwóch podmiotów funkcjonujących w naszym województwie.

I tak w piątek w g. 9.30 - 15.30 w Business Link przy ul. Zbożowej 4 będą odbywaly się zajęcia pod hasłem "Jak obsłużyć klientów o bardzo małym budżecie zgłaszających się do agencji reklamowej?". Prowadzący to Hubert Dyba i Paweł Żebrowski z Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

Z kolej w sobotę na g. 9.30-15.30 w sali 178 przy Wałach Chrobrego zaplanowano warsztat "Jak poprawić komunikację starostwa powiatowego z mieszkańcami z wykorzystaniem narzędzi promocyjnych i informacyjnych?" Prowadzący: Dorota Idziaszczyk, dyrektor Centrum Transferu Technologii Morskich Akademii Morskiej, Leszek Chybowski, pracownik Wydziału Mechanicznego AM, oraz Michał Twardochleb, adiunkt na Wydziale Informatyki ZUT.

Design thinking to - jak piszą organizatorzy - "metodyka tworzenia produktów, procesów i usług, które charakteryzują podejście antropocentryczne i koncentracja na potrzebach użytkownika końcowego".

Design Thinking Week po raz pierwszy odbył się 20-24 października 2014 roku. Wówczas w wydarzeniu udział wzięło ponad tysiąc osób w 11 miastach Polski.

Zapisy i bieżące informacje na www.dt-szczecin.eu.


(as)

Fot. Robert STACHNIK 

Komentarze

P.
Świetny komentarz Panie Janie, widać że nie ma Pan pojęcia na temat, na którym się Pan wypowiada.
2015-11-11 21:16:44
jan
Jak obsłużyć klientów o bardzo małym budżecie zgłaszających się do agencji reklamowej? przydatne szkolenie rowne szkoleniu jak jesc beza czy recznie czy lyzeczka? mistrzostwo swiata w grabieniu kazdego grosza,bo oprocz organizatorow takie szkolenie potrzebne nie jest
2015-11-09 08:37:38

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi