środa, 22 listopada 2017.
Strona główna > Nauka > r@bbIT trzeci

r@bbIT trzeci

r@bbIT trzeci
Data publikacji: 2016-04-20 22:47
Ostatnia aktualizacja: 2016-04-20 22:47
Wywietleń: 1017 129113

W środę (20 kwietnia) w budynku Wydziału Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego przy ul. Żołnierskiej odbyły się największe w regionie targi pracy w sektorze IT. Cieszyły się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród studentów.

Impreza została zorganizowana już po raz trzeci, tym razem pod hasłem przewodnim „Inspiration. Innovation. Impact”. Zgłosiło się ponad 30 wystawców - firm i instytucji powiązanych w różny sposób z informatyką.

- Zajmujemy się tworzeniem gier, głównie na platformy mobilne, ale również na Steam i konsole - mówi Marta Barabanow z działu HR szczecińskiej firmy „Fabryka Gier”. - Jesteśmy tu po to, żeby znaleźć pracowników i chętnych na praktyki. Zainteresowanie jest bardzo duże, zwłaszcza jeśli chodzi o praktyki studenckie. Jesteśmy na tych targach pierwszy raz, ale wcześniej braliśmy już tutaj udział w podobnej imprezie.

r@bbIT to jednak nie tylko targi pracy. W ich trakcie można było wysłuchać różnych prelekcji, zapoznać się z potencjałem badawczym i laboratoriami WI ZUT. Jednym z wydarzeń towarzyszących jest zaś wykład „Perspektywy dla innowacji”, który w czwartek (21 kwietnia) w godz. 10-12 w auli Centrum Nanotechnologii ZUT wygłosi prof. Andy Hopper z Wydziału Informatyki Uniwersytetu w Cambridge. ©℗

Tekst i fot. (jps)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny