sobota, 21 października 2017.
Strona główna > Nauka > PUM na Woodstocku

PUM na Woodstocku

PUM na Woodstocku
Data publikacji: 2015-07-21 12:09
Wywietleń: 1140 4780

Na tegoroczny Przystanek Woodstock jedzie grupa specjalistów od profilaktyki chorób cywilizacyjnych z Zakładu Biochemii i Żywienia Człowieka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Ich namiot będzie funkcjonował od 29 lipca do 1 sierpnia pod szyldem Woodstock For Future Health.

Wszyscy uczestnicy festiwalu, którzy się tam pojawią, dowiedzą się, w jaki sposób prawidłowo się odżywiać, jak kontrolować masę ciała, słowem: jak zdrowo żyć.

W programie znajdziemy wykłady, m.in. dlaczego ryby nie pachną zbyt ładnie, ale mimo to są zdrowe?, ABC żywienia kobiet, pięć łatwych kroków, które pomogą Ci uniknąć cukrzycy, biochemia kaca, czyli dlaczego „dzień po” boli głowa?, jak czytać etykiety, czyli poznaj zdrowe alternatywy niezdrowych produktów, oraz warsztaty (m.in. na temat: Produkty bezglutenowe - jak wybrać dobre i tanie ? Gdzie są pułapki zastawione na konsumenta? Jakie produkty wybierać, gdy jesteś sportowcem?, Suplementy w sporcie- jakie są dopuszczone, jakie mamy propozycje na rynku? Trening siłowy- jak wygląda w praktyce plan żywienia i suplementacji sportowców nie amatorów (zawodnicy sportów walki ).

(as)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi