wtorek, 21 listopada 2017.
Strona główna > Nauka > Projektowanie ma przyszłość

Projektowanie ma przyszłość

Projektowanie ma przyszłość
Data publikacji: 2017-04-22 09:25
Ostatnia aktualizacja: 2017-04-22 09:25
Wywietleń: 1920 243237

Kierunek studiów "Projektowanie architektury wnętrz i otoczenia" Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie otrzymał Certyfikat Akredytacyjny w Ogólnopolskim Programie Akredytacyjnym "Studia z Przyszłością". Kierunek jest od roku prowadzony na Wydziale Budownictwa i Architektury.

Studia stacjonarne I stopnia, trwające 8 semestrów, kończą się uzyskaniem tytułu inżyniera. Jak informuje ZUT, "odpowiadają swoim programem na światowe trendy projektowe przenikania się sfer wnętrz, designu i otoczenia, wpisują się  w najnowsze, innowacyjne tendencje nauczania realizowane na poziomie szkolnictwa wyższego, dając absolwentom możliwość profesjonalnego wykonywania dwóch zawodów - architekta wnętrz i projektanta otoczenia. Sukces zeszłorocznego naboru i przyznany Certyfikat potwierdzają jego atrakcyjność".

Znak Jakości „Studia z Przyszłością” otrzymają kierunki studiów, które swoje programy opierają na trzech filarach: "dążeniu do przekazywania aktualnej, nowoczesnej wiedzy, kreowaniu umiejętności i kompetencji społecznych poszukiwanych przez pracodawców oraz inwestowaniu w najwyższą jakość edukacji".

Ogólnopolski Program Akredytacyjny „Studia z Przyszłością” realizowany jest wspólnie przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencję PRC.

(as)

Fot. Robert Stachnik

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi