piątek, 15 grudnia 2017.
Strona główna > Nauka > Pieniądze dla wybitnych

Pieniądze dla wybitnych

Pieniądze dla wybitnych
Data publikacji: 2015-09-08 23:55
Wywietleń: 1601 19251

15 mln zł trafi do wybitnych młodych naukowców mających już na koncie publikacje o zasięgu międzynarodowym. Takie jest założenie programu Iuventus Plus. Do konkursu można zgłaszać się do 30 października.

Konkurs przeznaczony jest dla autorów tekstów opisujących wyniki dotychczasowych badań opublikowanych bądź przyjętych do publikacji w czasopismach ujętych w aktualnym wykazie Journal Citations Report (JCR) lub European Reference Index for the Humanities (ERIH). 

Z programu mogą skorzystać badacze reprezentujący wszystkie dziedziny nauki. Zgłaszane projekty mogą inicjować nowe badania lub stanowić kontynuację prac. Pojedynczy grant wyniesie maksymalnie 300 tys. zł.

Wniosek o finansowanie projektu wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć do 30 października w formie elektronicznej w systemie OSF na stronie www.osf.opi.org.pl. Aplikację składa instytucja, w której prowadzone są badania.

Program Iuventus Plus istnieje od 2010 r. Wspiera finansowo badania naukowe prowadzone przez wybitnych młodych naukowców (w tym studentów), którzy do dnia złożenia wniosku nie ukończyli 35. roku życia.

(as)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską