sobota, 21 października 2017.
Strona główna > Nauka > Pieniądze dla wybitnych

Pieniądze dla wybitnych

Pieniądze dla wybitnych
Data publikacji: 2015-09-08 23:55
Wywietleń: 1570 19251

15 mln zł trafi do wybitnych młodych naukowców mających już na koncie publikacje o zasięgu międzynarodowym. Takie jest założenie programu Iuventus Plus. Do konkursu można zgłaszać się do 30 października.

Konkurs przeznaczony jest dla autorów tekstów opisujących wyniki dotychczasowych badań opublikowanych bądź przyjętych do publikacji w czasopismach ujętych w aktualnym wykazie Journal Citations Report (JCR) lub European Reference Index for the Humanities (ERIH). 

Z programu mogą skorzystać badacze reprezentujący wszystkie dziedziny nauki. Zgłaszane projekty mogą inicjować nowe badania lub stanowić kontynuację prac. Pojedynczy grant wyniesie maksymalnie 300 tys. zł.

Wniosek o finansowanie projektu wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć do 30 października w formie elektronicznej w systemie OSF na stronie www.osf.opi.org.pl. Aplikację składa instytucja, w której prowadzone są badania.

Program Iuventus Plus istnieje od 2010 r. Wspiera finansowo badania naukowe prowadzone przez wybitnych młodych naukowców (w tym studentów), którzy do dnia złożenia wniosku nie ukończyli 35. roku życia.

(as)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi