niedziela, 17 grudnia 2017.
Strona główna > Nauka > Pedagodzy docenieni

Pedagodzy docenieni

Pedagodzy docenieni
Data publikacji: 2015-10-14 19:17
Ostatnia aktualizacja: 2015-10-15 10:17
Wywietleń: 1934 28524

Barbara Wilewska ze Szkoły Podstawowj nr 61 najwybitniejszym nauczycielem Szczecina roku 2015. Nauczycielka nauczania zintegrowanego, w które wplata elementy historii sztuki, została w środę uhonorowana tytułem Primus inter pares.

Prestiżową statuetkę odebrała z rąk prezydenta Piotra Krzystka. Podczas laudacji Sławomir Osiński podkreślał, że jej uczniowie odnoszą sukcesy artystyczne, gdyż nauczycielka potrafi obudzić w nich kreatywność.. Uroczystość w Teatrze Lalek Pleciuga zgromadziła wielu świetnych pedagogów ze szczecińskich placówek oświatowych. Prezydent nagrodził 193 najlepszych dyrektorów i nauczycieli. Nagrody przyznano po raz jedenasty.

Również w środę, podczas uroczystości w auli PUM, ponad 200 nauczycieli odebrało nagrody państwowe i resortowe z rąk kuratora oświaty Marii Boreckiej. Tytuł honorowego profesora oświaty otrzymała Teresa Kołogrecka-Bajek, nauczycielka chemii w IILO. To piąty profesor w grupie ok 6 tys. szczecińskich nauczycieli. ©℗

(el)

Komentarze

Życie
No cóż, jak ktoś w życiu nie ma wiedzy, aby napisać habilitację i zostać profesorem, to musi się zadowolić tytułem honorowym ;)
2015-10-15 07:58:36

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Ostatni dzień jarmarku
Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską