piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Nauka > Oni znają życie Sydonii

Oni znają życie Sydonii [GALERIA]

Oni znają życie Sydonii
Data publikacji: 2016-12-14 08:34
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-23 18:51
Wywietleń: 2077 183336

W szczecińskiej Szkole Podstawowej nr 56 podsumowano dwa międzyszkolne konkursy pn. Burzliwe życie Sydonii von Borck - literacki oraz historyczno - plastyczny na stworzenie komiksu. Oba odbyły się w ramach IV Międzyszkolnego Projektu "Słynne Pomorzanki i ich wpływ na losy Pomorza i Europy". Nasza redakcja objęła nad nimi patronat.

W pierwszym z nich wygrała Maja Bątkowska z SP23, drugie miejsce zajęły - Maja Prolejko z SSP1 i Karolina Sammel ze Szkoły Podstawowej Towarzystwa Salezjańskiego, trzecie - Agata Żbikowska z SP7, Zuzanna Krakowska z Polsko-Niemieckiej Szkoły Podstawowej oraz Amelia Krzyżanowska z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st.

W konkursie komiksowym pierwsze miejsce zajęli - Maja Szematowicz i Piotr Ziętarski, oboje z SP56, drugie - Karol Wawryniuk z SP1 i Michalina Zalewska z SP56, trzecie - Jakub Dąbkowski z SP48 i Hanna Poprawa z SP1.

(MON)

Oni znają życie Sydonii Oni znają życie Sydonii Oni znają życie Sydonii Oni znają życie Sydonii Oni znają życie Sydonii Oni znają życie Sydonii Oni znają życie Sydonii Oni znają życie Sydonii

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny