poniedziałek, 20 listopada 2017.
Strona główna > Nauka > Nawigacja poprowadzi nas w sklepie

Nawigacja poprowadzi nas w sklepie

Nawigacja poprowadzi nas w sklepie
Data publikacji: 2017-04-10 18:11
Ostatnia aktualizacja: 2017-04-12 10:47
Wywietleń: 812 237217

Wypowiedź: Tomasz Waszkiewicz, Retail Director CEE, Philips Lighting Poland.

Nawigacja już nie tylko doprowadzi nas do sklepu, ale także pomoże odnaleźć nam potrzebne produkty. Już w domu będziemy mogli w aplikacji przygotować listę zakupów, zgodnie z którą system będzie nas prowadził podczas wizyty w sklepie. W niedalekiej przyszłości będzie możliwe również porównywanie produktów oraz wezwanie asystenta ze sklepu, jeżeli będziemy mieć problem ze znalezieniem czegoś.

- Z naszych badań wynika, że klienci oczekują innowacji. Taką innowacją, którą wprowadzamy jest system GPS do wnętrz. Za jego pomocą klienci mogą w czasie rzeczywistym wykorzystywać różnego rodzaju informacje niezbędne do robienia zakupów, w tym jest nawigacja – mówi newsrm.tv Tomasz Waszkiewicz, Retail Director CEE, Philips Lighting Poland.

Philips Lighitng zaprezentował inteligentny system pozycjonowania wewnątrz pomieszczeń Indoor Positioning bazujący na infrastrukturze oświetleniowej LED z nowymi funkcjami aplikacji mobilnej.  System dzięki zintegrowanemu oświetleniu oraz aplikacji mobilnej pozwala klientom sklepów z łatwością odnaleźć produkty, których szukają.

Takie rozwiązania już pojawiają się w krajach Europy Zachodniej. Na naszym rynku taka nawigacja powinna pojawić się jeszcze w tym roku.

źródło: newsrm.tv

Komentarze

Miś na Miarę
Makaron na prawo, musztarda na lewo.
2017-04-12 10:46:17
łowca promocji
Jeżeli są w dobrej cenie to czemu nie
2017-04-11 07:39:57
gps
Bzdury, przecież nie chodzi o to, aby klient znalazł poszukiwany produkt, tylko o to, aby właśnie krążył po sklepie, bo może po drodze da się złapać na sto innych artykułów.
2017-04-10 21:15:03

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi