niedziela, 22 października 2017.
Strona główna > Nauka > Można przebadać dziecko

Można przebadać dziecko

Można przebadać dziecko
Data publikacji: 2015-08-02 12:53
Wywietleń: 1232 7324

Przychodnia Rehabilitacji Leczniczej i Zawodowej WOMP-ZCLiP prowadzi  nabór do programu profilaktycznego „Wczesne rozpoznawanie i korekcja wad postawy u dzieci w wieku 6-7 lat”.

- Jeśli dziecko ma za mało ruchu, niechętnie uczestniczy w zajęciach sportowych bądź spędza zbyt dużo czasu przed telewizorem czy komputerem, może być narażone na wady postawy kręgosłupa i stóp - mówi doktor Elżbieta Iglewska, kierownik przychodni Rehabilitacji Leczniczej i Zawodowej WOMP-ZCLiP. - Skutki nieleczonej wady postawy mogą mieć bardzo poważne konsekwencje zdrowotne w przyszłości.

Celem programu jest wykrycie ewentualnych wad postawy, diagnoza, wprowadzenie dostosowanego do danej wady postawy kręgosłupa bądź stóp zestawu ćwiczeń oraz trzymiesięczny udział w zajęciach z gimnastyki korekcyjnej. Rodzice najpierw powinni umówić dzieci na wizytę u lekarza specjalisty rehabilitacji w przychodni przy ul. Kopernika 18 na kwalifikację do programu.

Rejestracja na wizytę kwalifikującą pod numerami telefonu: 91 489 18 09 w godzinach od 8 do 18 i 91 488 45 75 w godzinach od 8 do 15. Liczba miejsc jest ograniczona.

(g)

Fot. arch.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi