sobota, 16 grudnia 2017.
Strona główna > Nauka > Geodeci na Jasnych Błoniach

Geodeci na Jasnych Błoniach

Geodeci na Jasnych Błoniach
Data publikacji: 2017-09-21 10:38
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-23 18:52
Wywietleń: 2304 293089

Przyszli technicy geodeci z Technikum Zawodowego nr 1 w Szczecinie wykonywali w czwartek (21 września) pomiary na Jasnych Błoniach. Uczniowie pracują nad projektem realizacji trasy drogowej – w tym konkretnym miejscu przechodzącej w łuku kołowym. Wykonali obliczenia w czasie zajęć teoretycznych na przedmiocie geodezja inżynieryjna i wynieśli je na grunt. Następnie przeprowadzają kontrolę wytyczenia i tworzą szkic łuku kołowego.

(p)
Fot. Radosław Parzych
Geodeci na Jasnych Błoniach Geodeci na Jasnych Błoniach Geodeci na Jasnych Błoniach Geodeci na Jasnych Błoniach Geodeci na Jasnych Błoniach Geodeci na Jasnych Błoniach

Komentarze

obserwator
Siedząc przy komputerze ty nieuku, wiochmenie Bojesie wszystko mi to zafundowałeś? Cierpisz na kompleks niższości, ale to twój tłuku problem. Pewnie pochodzisz z lumpiarskiej rodziny?! Nawet poprawnie pisać nie potrafisz.
2017-09-21 20:12:29
do Jarun
Jarun, daj spokój. To tylko ćwiczenia. Z obliczeń i wytyczenia łuku w terenie. Paliki zostaną usunięte po pomiarach kontrolnych. Trochę luzu na słoneczny koniec lata.
2017-09-21 16:48:18
Bojsie
Następny znawca - Obserwator. Szkoda slow. #janusznosacz i nic wiecej. Czym mogą szpanować? Wiedza, umiejętnościami, których Tobie brakuje pewnie. Rzucając takie słowa kierujesz je we wszystkich tłukow i gumofilcow w tym zawodzie, dzięki którym możesz mieszkać pod dachem, jeździć po drodze, przeprawiać się przez most i za przeproszeniem nie chodzić szczac za stodole. Półgłówkami możesz nazywać taka osobę jak Ty. Wiec skoro nie znasz tematu, albo podczepiasz się pod niego jak gowno na trawniku do buta to najpierw poczytaj o co rzucał się jarun. Wszystko w tym temacie.
2017-09-21 16:40:33
obserwator
Co ty Jarun dyskutujesz z tymi sfrustrowanymi bezrobotnymi szpanerami. Nie widzisz, że to tłuki, gumofilce?! Ty swoje, a on i tak nie rozumie i nie wie co powiedzieć to wyśmiewa. Półgłówki.
2017-09-21 16:03:51
Gość do Jarun
Jarun, z calym szacunkiem, ale kompleks to chyba Ty masz. Po co sie podnosisz w komentarzach. Najlepiej idz do tego Technikum i Ci wytlumaczą.
2017-09-21 14:16:39
Jarun
To nie argument! Co kompleksy wychodzą i trzeba komuś dowalić? Pochwal się erudyto, co osiągnąłeś :-)))? Nie wstydź się. A dla siebie smarku to ciągle pan, pan Jarun.
2017-09-21 12:32:34
brawo
A mi się podoba! brawo! widzialam Was w akcji! no i pan nauczyciel :)
2017-09-21 12:29:57
do Jaruna
taki jesteś bystry? od razu widac ze po liceum...
2017-09-21 12:18:56
Jarun
Cytat: "...pracują nad projektem realizacji trasy drogowej – w tym konkretnym miejscu przechodzącej w łuku kołowym." No więc jak to rozumieć?! "wykonali pomiary!" Nigdzie nie ma mowy, że to były tylko ćwiczenia! Jeżeli robią ćwiczenia, to niech zrobią to w terenie, w warunkach zbliżonych do naturalnych.
2017-09-21 12:12:37
oeeesuu
LUDZIE! UMIECIE CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM?! to uczniowie technikum, przyszli zrobili ćwiczenie i poszli. Gdzie mają wbijać paliki?! w asfalt czy beton?! skwer zostanie taki jaki jest. Błagam...
2017-09-21 11:16:06
Jarun
Wy tam, żadnych tras i łuków nie wytyczajcie. Zostawcie zieleń jaka jest, bo widzę, że swędzą łapki i zaświtała myśl: "co by tu jeszcze spieprzyć"? Najlepiej wszystko wybetonować!
2017-09-21 11:07:40
dokładność
Czy oni uczą się, jak dokonywać pomiarów trasy kołowej i robią to na Jasnych Błoniach, bo mają najbliżej i to najlepsze miejsce do nauki, czy ta trasa ma przebiegać dokładnie w tym miejscu?
2017-09-21 10:49:17