wtorek, 21 listopada 2017.
Strona główna > Nauka > Biblioteka i nowe technologie

Biblioteka i nowe technologie

Biblioteka i nowe technologie
Data publikacji: 2017-11-15 09:36
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-15 11:04
Wywietleń: 616 301000

W środę 15 listopada o godz. 17 w ProMediach przy al. Wojska Polskiego 2 w Szczecinie odbędzie się spotkanie szczecińskiego TechKlubu. Spotkanie rozpocznie się wystąpieniem „Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie a nowe technologie", w dalszej części Piotr Szupiński wygłosi prelekcję „Internetowy niezbędnik, czyli narzędzia, które przydadzą się w Twojej organizacji". To początek cyklu.

Piotr Szupiński jest doradcą w projekcie Google Internetowe Rewolucje. Poza projektem Business development & Product Manager zajmuje się rozwojem e-biznesów. Wielki pasjonat marketingu oraz innowacyjnych technologii.

Po wakacyjnej przerwie TechKluby Sektora 3.0 startują w 16 miastach w całej Polsce. Tym razem we współpracy z partnerem merytorycznym – projektem Google Internetowe Rewolucje.  Podczas TechKlubu odbędą się warsztaty, w trakcie których uczestnicy dowiedzą się między innymi: jak poprawić widoczność organizacji w internecie, w jaki sposób zoptymalizować stronę pod kątem urządzeń mobilnych, czym jest Google Analytics, jak komunikować się w mediach społecznościowych, a także zdobędą wiedzę z wielu innych tematów związanych z produktami Google i budowaniem profesjonalnego wizerunku w Internecie. TechKlub to także znakomita okazja do nawiązania nowych znajomości.

(as)

Komentarze

ssss
nie niestety w bibliotece za wiele zarobić nie można. Kiedys moja siostra była bibliotekarką i tez trochę narzekała. Jak coś to to na tej stronie praca-zachodniopomorskie.pl/kogo-poszukuja-pracodawcy-w-szczecinie/ można znaleźć ciekawe oferty pracy. A co do technologii to wiadomo, ze teraz dotyczą one praktycznie każdej sfery życia i trzeba iść z duchem czasu…
2017-11-15 10:34:43
marek
Wszystko pięknie, ale kiedy podwyżka dla bibliotekarzy? Żyjemy na granicy minimum socjalnego...
2017-11-15 09:48:32

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi