piątek, 20 października 2017.
Strona główna > Nauka > AIESEC rekrutuje

AIESEC rekrutuje

AIESEC rekrutuje
Data publikacji: 2017-10-04 07:56
Ostatnia aktualizacja: 2017-10-04 07:56
Wywietleń: 730 294946

Do 8 października można aplikować do AIESEC. Pod tym skrótem kryje się jedna z największych organizacji studenckich na świecie (od francuskiego Association Internationale des Étudiants en Sciences Économiques et Commerciales).

"Studiujesz, ale to Ci nie wystarcza? A może dopiero rozpoczynasz studia i szukasz czegoś, co pomoże Ci zadbać o rozwój już teraz? Jeśli zastanawiasz się, czy w Szczecinie jest miejsce, w którym rozwiniesz umiejętności miękkie i zyskasz praktyczne doświadczenie w obszarach takich jak sprzedaż, marketing, czy zarządzanie zasobami ludzkimi już podczas studiów, to dobrze trafiłeś. AIESEC​ ​Szczecin​ właśnie rozpoczyna rekrutację!" - czytamy w komunikacie organizacji.

Organizatorzy naboru przypominają, że AIESEC to blisko 70 tysięcy młodych ludzi studiujących, na około 2 400 uczelniach, w ponad 120 krajach świata.

"Korzystamy ze wsparcia ponad 1 500 partnerów biznesowych. Działamy z myślą o przyszłości rozwijając cechy liderskie w młodych ludziach poprzez dostarczanie praktycznych doświadczeń w projektach wspierających realizację wymian
międzynarodowych. Dzięki temu tylko w ostatnim roku 1134 wolontariuszy z całego świata
realizowało projekty kulturowe w polskich szkołach, łamiąc utarte w naszym kraju stereotypy" - poinformowano w komunikacie.

Akcja trwa do 8 października. Szczegóły: www.aiesec.pl/rekrutacja/ 

(b)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi