czwartek, 19 października 2017.
Strona główna > Lato z Kurierem 2017 > „Senioriada” na medal!

„Senioriada” na medal! [GALERIA]

„Senioriada” na medal!
Data publikacji: 2017-07-03 16:38
Ostatnia aktualizacja: 2017-07-03 16:38
Wywietleń: 629 273513

W miniony piątek i sobotę (30 czerwca i 1 lipca) w Gryfińskim Domu Kultury odbyła się I Gryfińska Senioriada Artystyczna.

W programie imprezy, zorganizowanej przy okazji jubileuszu 5-lecia miejscowego Teatru Eliksir, w którym aktorami są studenci Gryfińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, znalazły się przedstawienia teatralne i kabaretowe, projekcje filmów, wystawy plastyczne, prezentacje poetyckie i wokalne, wspólne śpiewanie ulubionych piosenek, karaoke. W pierwszej edycji imprezy udział wzięli artyści i grupy twórcze z Gryfina, Dąbia, Goleniowa, Stargardu i Szczecina.

„Senioriada” okazała się świetną imprezą, na medal! Śmiech na widowni, brawa w trakcie przedstawień, głosy zachwytu nad pięknymi pracami plastycznymi, gorące rozmowy w kuluarach – w miniony weekend dom kultury w Gryfinie oddany został we władanie tym, którzy mimo upływu lat wciąż odkrywają świat na nowo, próbując swoich sił w różnych dziedzinach. I to z jakim efektem! Młodnieją przy sztalugach, na scenie, podczas wspólnych wypraw i zabaw, tworząc nie tylko do szuflady. Na emeryturze można pożytecznie i miło w gronie znajomych spędzać wolny czas, a także bardzo aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym, czego próbkę można było podziwiać w miniony weekend w GDK.

Tekst i fot. (akme)

„Senioriada” na medal! „Senioriada” na medal! „Senioriada” na medal! „Senioriada” na medal! „Senioriada” na medal! „Senioriada” na medal! „Senioriada” na medal! „Senioriada” na medal! „Senioriada” na medal! „Senioriada” na medal! „Senioriada” na medal! „Senioriada” na medal! „Senioriada” na medal! „Senioriada” na medal!

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi