wtorek, 21 listopada 2017.
Strona główna > Lato z Kurierem 2017 > Bankomatów jak na lekarstwo

Bankomatów jak na lekarstwo

Bankomatów jak na lekarstwo
Data publikacji: 2017-08-21 11:37
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-21 15:03
Wywietleń: 872 289183

Sezon się już kończy, więc być może firmy i banki, które zajmują się ustawianiem bankomatów przemyślą swoją strategię na przyszły rok. Przykładem jest chociażby Niechorze, gdzie w części wschodniej nie ma ani jednego bankomatu.

W Niechorzu jest wiele ośrodków wczasowych, a niedawno powstał popularny „Bocian”, w którym mieszka prawie siedemset osób. Wszyscy wczasowicze muszą iść na poszukiwania bankomatu kilkaset metrów w kierunku zachodnim.

Najbliższy bankomat, Euronetu, jest na terenie Muzeum Rybołówstwa, a potem kolejny przy przystanku autobusowym. Jest także nieco bliżej bankomat Banku Zachodniego WBK, który już kolejny rok stoi w chaszczach, wokół niego leżą śmieci i nie ma żadnej informacji, kto jest jego właścicielem.

Rok temu z Obszaru Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu BZ WBK otrzymałem informację: „Bankomaty BZ WBK są – co do zasady – oznaczone. Urządzenie w Niechorzu jest jednym z niewielu wyjątków – logo zostało zasłonięte w wyniku zmian w zabudowie. Oczywiście Bank stara się takie przypadki monitorować na bieżąco i modyfikować oznaczenie bankomatu w miejscach, gdzie dotychczasowe przestaje być wystarczające”. 

A bankomat w Niechorzu jak był, tak nadal nie jest oznakowany logo banku, którego stać było na wynajęcie do reklamy Chucka Norrisa, Kevina Spaceya, zespołu Golec uOrkiestra, Anny Lewandowskiej i wielu innych, którzy skasowali za reklamę miliony zł. Firmy jednak nie stać na zakup logo za kilkadziesiąt zł. Smutne, zwłaszcza że były prezes tego banku jest dziś wicepremierem rządu. ©℗

Tekst i fot. M. Kwiatkowski

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi