wtorek, 24 października 2017.
Strona główna > Kultura > Zrób fotkę filharmonii i wygraj!

Zrób fotkę filharmonii i wygraj!

Zrób fotkę filharmonii i wygraj!
Data publikacji: 0001-01-01 00:00
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:57
Wywietleń: 24 2509

JUŻ tylko do niedzieli można wysyłać zdjęcia na konkurs „Uwiecznij filharmonię". Zabawę wspólnie organizują redakcja „Kuriera" i Filharmonia Szczecińska. Konkurs skierowany jest do wszystkich miłośników fotografowania. Jego przedmiotem jest zrobienie najlepszego zdjęcia nowego gmachu muzycznej instytucji lub jego wnętrz. Mile widziane są tzw. „selfie".

Zaprojektowany przez barceloński duet Fabrizio Barozzi- Alberto Veiga biały, szklany gmach, zdobył niemal wszystkie najważniejsze nagrody architektoniczne. Najbardziej prestiżową był „Nobel architektów", czyli przyznawana co dwa lata Nagroda im. Miesa van der Rohe dla najpiękniejszej realizacji w Europie, powstałej w ostatnich dwóch latach.

Zasady naszego konkursu są proste. Zdjęcie musi być nowe i oryginalne. Należy je umieścić na kurierowym profilu facebookowym (najpierw go polubiwszy), albo na Twitterze oznaczając je @24Kurier.pl z #uwiecznijfilharmonie. 

Zwycięzcy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody-niespodzianki: voucher do filharmonii, bilety na koncerty, płyty i oprowadzanie po nagradzanym gmachu. Nagrodę główną otrzyma osoba, której zdjęcie wskaże jury. Kolejne wyróżnienia będą należeć do autorów fotografii, które zbiorą najwięcej polubień na FB i „fav" na TT.

(isz)

Fot. Robert WOJCIECHOWSKI

Na zdjęciu: Wnętrze naszej filharmonii jest stworzone do robienia w nim pięknych i niebanalnych zdjęć. Autorem tego ujęcia jest „Kurierowy" fotoreporter - Robert Wojciechowski

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi