czwartek, 19 października 2017.
Strona główna > Kultura > Zgłoś swój film

Zgłoś swój film

Zgłoś swój film
Data publikacji: 2017-04-27 22:13
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:59
Wywietleń: 274 248426

Kręcisz filmy, masz pomysł na fabułę, reportaż, teledysk? Zgłoś swój projekt do konkursu Zachodniopomorskie Shorty.

Stowarzyszenie OFFicyna zaprasza do udziału w siódmej edycji konkursu Zachodniopomorskie Shorty, którego finał odbędzie się podczas letniej odsłony Szczecin European Film Festival (23-25 czerwca). W konkursie mogą wziąć udział produkcje filmowe twórców z województwa zachodniopomorskiego, zrealizowane w różnych konwencjach: fabuły, reportaże, dokumenty, video art, teledyski, formy eksperymentalne, i nieprzekraczające 35 minut długości. Na zwycięzcę czekają wartościowe nagrody oraz możliwość prezentacji zwycięskiej produkcji na specjalnych pokazach w Polsce i Niemczech.

Propozycje można zgłaszać do 10 maja 2017 roku wysyłając poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz kopie wglądową filmu competition@seff.pl bądź dostarczając do biura Stowarzyszenia OFFicyna mieszczącego się przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecińskim Inkubatorze Kultury. Formularz zgłoszeniowy, regulamin oraz szczegółowy opis konkursu znajduje się na stronie www.europeanfilmfestival.szczecin.pl.

W tym roku po raz pierwszy SEFF odbędzie się w dwóch turach. Latem i jesienią (23-25 czerwca i 19-23 października). Organizatorzy czekają również na zgłoszenia do konkursu głównego, czyli przeglądu europejskich filmów dokumentalnych, które będą pokazywane w Szczecinie i okolicach (również w Niemczech) w październiku. Odbędą się wówczas m.in. debaty o kinie niezależnym, pokazy filmów wyróżnionych m.in. podczas Berlinale czy rozdania Oskarów. „Kurier" objął wydarzenie patronatem medialnym.

(szymw)

 

Komentarze

Witalisa
EEE...
2017-04-28 14:15:37

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi