wtorek, 22 sierpnia 2017.
Strona główna > Kultura > Włóczykij przyciąga jak magnes

Włóczykij przyciąga jak magnes [GALERIA]

Włóczykij przyciąga jak magnes
Data publikacji: 2017-02-27 11:17
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:59
Wywietleń: 1528 219169

Miął pierwszy weekend z Włóczykijem – Gryfińskim Festiwalem Miejsc i Podróży. Imprezę, organizowaną po raz jedenasty, zainaugurowano w miniony czwartek (23 lutego). Niezwykle wzruszające było rozpoczęcie podróżniczej imprezy obrazem poświęconym pamięci niedawno zmarłego dziennikarza Pawła Zająca, redaktora Onet Podróże, wieloletniego przyjaciela gryfińskiego festiwalu, o którym nieżyjący autor pisał m.in. „Włóczykij przepala neurony, rozpłomienia serca i stopy, przeżera wątroby, obija żebra, połyka i nie wypluwa”. 

Na prezentacje obieżyświatów ściągają tłumy. Prawie pół setki takich spotkań miało miejsce podczas minionego weekendu. Podróżnicze relacje są zasadniczą częścią festiwalu. Odbywa się również mnóstwo imprez towarzyszących (szczegóły na www.wloczykij.com), które mają licznych amatorów. Włóczykij potrwa do 5 marca 2017 r.  

Tekst i fot. (akme)

Włóczykij przyciąga jak magnes Włóczykij przyciąga jak magnes Włóczykij przyciąga jak magnes Włóczykij przyciąga jak magnes Włóczykij przyciąga jak magnes Włóczykij przyciąga jak magnes Włóczykij przyciąga jak magnes Włóczykij przyciąga jak magnes Włóczykij przyciąga jak magnes Włóczykij przyciąga jak magnes

Komentarze

obserwator
WSTYD ZAPRASZAĆ CZESIA!!!!!!!!!
2017-02-28 06:58:31

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Mistrzostwa Europy w siatkówce coraz bliżej
Splash of Colors
Pożegnaliśmy żaglowce
Poprzedni Następny

Nekrologi

Zofia Biedka

kondolencje

Henryk Piłat