poniedziałek, 20 listopada 2017.
Strona główna > Kultura > Weź na wakacje e-booka

Weź na wakacje e-booka

Weź na wakacje e-booka
Data publikacji: 2016-08-01 10:55
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:58
Wywietleń: 2719 146485
Od poniedziałku, 1 sierpnia, Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie ma zaoferować swoim czytelnikom bezpłatny dostęp do 15 000 e-booków. Posiadacze karty bibliotecznej będą mogli czytać te książki za pomocą aplikacji Legimi - na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku (z wyjątkiem czytnika Kindle). 

E-booki to przede wszystkim literatura popularna (bestsellery, nowości, kryminały, fantastyka i SF, powieści obyczajowe i romanse). W ofercie znajdą się i nowości, i nieco starsze tytuły. Z usługi „Legimi dla bibliotek” korzystają największe biblioteki w Polsce. 

- Cieszymy się, że do grona bibliotek, których czytelnicy korzystają z naszego katalogu, dołącza tak nowatorska placówka – powiedział Mikołaj Małaczyński, szef Legimi. - Czytanie mobilne stało się stałym elementem naszego krajobrazu, idealnie odpowiadając na zmieniające się potrzeby czytelników, którzy dostęp do ulubionej literatury pragną mieć w każdym miejscu i w każdej chwili.

Co zrobić, aby móc korzystać z  serwisu? Należy w jednej z 34 filii pobrać kod dostępu. Musi być on aktywowany w miesiącu, w którym został pobrany. Kod należy wpisać na koncie na stronie www.legimi.com/mbp_szczecin. Stamtąd pobierzemy aplikację pozwalającą bez ograniczeń korzystać ze zbioru e-booków. Kod dostępu wygasa po miesiącu, wtedy trzeba pobrać kolejny.

Wszelkie pytania w sprawach technicznych należy kierować na adres: support@legimi.com.

(as)

Fot. Marcin KUBERA

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi