piątek, 15 grudnia 2017.
Strona główna > Kultura > W Świnoujściu odwołano pożegnanie Zbigniewa Wodeckiego

W Świnoujściu odwołano pożegnanie Zbigniewa Wodeckiego

W Świnoujściu odwołano pożegnanie Zbigniewa Wodeckiego
Data publikacji: 2017-05-26 10:19
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-29 08:38
Wywietleń: 380 259968

O zachodzie słońca, przy falochronie w Świnoujściu – tu gdzie zaczęła się historia Zbigniewa Wodeckiego ze śpiewaniem, chciano w piątek (26 maja) pożegnać Mistrza. To oddolna inicjatywa powstała w sercach ludzi kochających talent artysty. Rodzina artysty w czwartek opublikowała jednak prośbę, w której prosi o nie organizowanie żadnych wydarzeń. 

 Prosimy także, aby podczas trwania żałoby po śmierci naszego Męża i Taty, nie organizować bez naszej wiedzy i zgody żadnych wydarzeń artystycznych wykorzystujących jego twórczość, nazwisko oraz wizerunek. Prosimy o uszanowanie naszej żałoby  podaje rodzina Z. Wodeckiego. 

 W związku z prośbą rodziny śp. Zbigniewa Wodeckiego, a także po rozmowie z jej przedstawicielem odwołujemy piątkowe spotkanie na zachodnim falochronie, które miało być formą pożegnania Mistrza. Z szacunku do żałoby w jakiej pozostaje rodzina – napisał w krótkim komunikacie przesłanym wieczorem Piotr Piwowarczyk ze Świnoujskiej Organizacji Turystycznej.

BaT

Fot. archiwum

Komentarze

Jurysta
Jako człowiek z branży, czuc na kilometr kto formulował takie mysli.Zamiast się za Niego modlić to zabezpieczają swój interesik...
2017-05-29 00:36:21
przykre
Po przeczytaniu wypowiedzi Rodziny ś.p. Zbigniewa Wodeckiego, w kontekście spontanicznej oddolnej inicjatywy osób, które chciały oddać szacunek i wielką życzliwość dla Artysty podzielam pogląd Tomcia.
2017-05-28 14:40:10
szkoda słów
Tomcia ma rację!!! A to tylko skromne, symboliczne pożegnanie. Żadna feta z fajerwerkami. Tomcia ma rację!!! Wodecki śpiewał i grał dla NAS, a nie tylko dla rodziny.
2017-05-26 19:02:22
Tomcia
Ta uszanowanie żałoby. Myślę, że chodzi o coś zupełnie innego, cytat: "nie organizować bez naszej wiedzy i zgody żadnych wydarzeń artystycznych wykorzystujących jego twórczość". Wszystko w temacie, to zdanie jest bardzo wymowne i nie płynie z serca i jest czysto biznesowym sformułowaniem. Powinni się cieszyć, że mieszkańcy chcieli ich bliskiego upamiętnić, ja tam bym była bardzo szczęśliwa, że moja bliska osoba była tak lubiana, no ale cóż mi nie chodzi o dorobienie do budżetu domowego.
2017-05-26 13:40:22
ehhh
A to sz......
2017-05-26 10:51:01

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską