środa, 22 listopada 2017.
Strona główna > Kultura > W Różance koncerty i warsztaty

W Różance koncerty i warsztaty

W Różance koncerty i warsztaty
Data publikacji: 2015-08-13 22:54
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:55
Wywietleń: 74 11860
Wakacje powoli dobiegają końca, ale Różany Ogród Sztuki ciągle działa. W sobotę w godz. 11-14 na szczecińskiej Różance przygotowane zostaną zajęcia i atrakcje dla najmłodszych. O godz. 11 rozpoczną się warsztaty plastyczne, podczas których będzie można nauczyć się jak ze zwykłych kartek zrobić miniaturowe dzieła sztuki. Następnie w godz. 13-14 zaczną się warsztaty literackie „Książka dzieło sztuki” oparte na książce „Książę w cukierni” według M. Bieńczyk. Zajęcia dotyczyć będą pisma, opowiedzą o jego rodzajach, sposobach przekazywania informacji do czasów współczesnych, piktogramów i powrotu do pisma obrazkowego.

O godz. 12 na scenie wystąpi zespół Swing Lowers. W repertuarze grupy znajdują się największe standardy muzyki rozrywkowej, jazzowo-swingowej, latynoamerykańskiej, tanecznej, poczynając od lat 20., a kończąc na aktualnych hitach z list przebojów.

W niedzielę o godz. 12 w Różanym Ogrodzie Sztuki zagra Con Fetti Trio. W skład zespołu wchodzą absolwenci Akademii Sztuki w Szczecinie: Katarzyna Krajka – flet poprzeczny, Damian Krajka – altówka , Maja Nizińska – wiolonczela. Muzycy poszukują nowych barw muzyki rozrywkowej.

(szymw)

 fot. Robert Stachnik

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi