czwartek, 21 września 2017.
Strona główna > Kultura > W Różance koncerty i warsztaty

W Różance koncerty i warsztaty

W Różance koncerty i warsztaty
Data publikacji: 2015-08-13 22:54
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:55
Wywietleń: 37 11860
Wakacje powoli dobiegają końca, ale Różany Ogród Sztuki ciągle działa. W sobotę w godz. 11-14 na szczecińskiej Różance przygotowane zostaną zajęcia i atrakcje dla najmłodszych. O godz. 11 rozpoczną się warsztaty plastyczne, podczas których będzie można nauczyć się jak ze zwykłych kartek zrobić miniaturowe dzieła sztuki. Następnie w godz. 13-14 zaczną się warsztaty literackie „Książka dzieło sztuki” oparte na książce „Książę w cukierni” według M. Bieńczyk. Zajęcia dotyczyć będą pisma, opowiedzą o jego rodzajach, sposobach przekazywania informacji do czasów współczesnych, piktogramów i powrotu do pisma obrazkowego.

O godz. 12 na scenie wystąpi zespół Swing Lowers. W repertuarze grupy znajdują się największe standardy muzyki rozrywkowej, jazzowo-swingowej, latynoamerykańskiej, tanecznej, poczynając od lat 20., a kończąc na aktualnych hitach z list przebojów.

W niedzielę o godz. 12 w Różanym Ogrodzie Sztuki zagra Con Fetti Trio. W skład zespołu wchodzą absolwenci Akademii Sztuki w Szczecinie: Katarzyna Krajka – flet poprzeczny, Damian Krajka – altówka , Maja Nizińska – wiolonczela. Muzycy poszukują nowych barw muzyki rozrywkowej.

(szymw)

 fot. Robert Stachnik

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Elektryczny autobus w zajezdni
Wielkie latawce na niebie
Korki na Sczanieckiej
Poprzedni Następny

Nekrologi