środa, 22 listopada 2017.
Strona główna > Kultura > Ulubione i popularne

Ulubione i popularne

Ulubione i popularne
Data publikacji: 2016-04-09 13:16
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:58
Wywietleń: 545 127508

Wojciech Rapa i Małgorzata Jarmoc będą bohaterami kolejnej odsłony cyklu „Jazz na rogatkach" organizowanego przez Zachodniopomorskiej Stowarzyszenie Jazzowe. Muzycy wystąpią w Domu Kultury Skolwin. 

„Jazz na rogatkach" to cykl koncertów organizowanych w najdalej oddalonych na południe i na północ dzielnicach Szczecina - w Dąbiu (Klub Delta) i na Skolwinie (Klub Skolwin). Za nami już jeden z nich. W marcu w Delcie zagrał Przemysław Raminiak Quartet. Czas na kolejny z nich. Tym razem, 10 kwietnia o godz. 17 w Klubie Skolwin zagra Acoustic Guitar Project w składzie: Małgorzata Jarmoc - śpiew, Wojciech Rapa - gitary, Dariusz „Kaziu” Kamiński - bębny, Jarosław Rapa - gitara basowa.

Zespół działa od 2015 roku i wykonuje swoje ulubione standardy jazzowe oraz popularne piosenki polskie i zagraniczne w jazzowych interpretacjach. Na koncert wstęp wolny. Następne wydarzenia to: Swing Lovers (12 czerwca, Skolwin), Gypsy Swing Quartet (11 września, Dąbie), Blue Bossa (2 października, Skolwin), Jacek Skrzypczak Band (6 listopada Dąbie).

Jeszcze w kwietniu ruszy inny przygotowany przez ZSJ cykl „Poniedziałek Jazz Fana". 18 kwietnia na Małej Scenie Szczecińskiej Agencji Artystycznej zainauguruje go występ Włodzimierza Nahornego, multiinstrumentalisty znanego m.in. z występów w grupie Breakout, autora wielu kilkudziesięciu płyt. 

(szymw)

Na zdjęciu: Wojciech Rapa

Fot. Ryszard PAKIESER

 


 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi