wtorek, 26 września 2017.
Strona główna > Kultura > Tancerki ze Szczecina znów najlepsze na świecie

Tancerki ze Szczecina znów najlepsze na świecie

Tancerki ze Szczecina znów najlepsze na świecie
Data publikacji: 2016-11-28 11:04
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:59
Wywietleń: 2664 177390

W miniony weekend zakończyły się Mistrzostwa Świata w Tańcu Nowoczesnym World Artistic Dance Federation. Jak co roku licznie przybyłych tancerzy z całego świata przyjęto w Centrum Babylon w czeskim mieście Liberec. Na tej ważnej imprezie nie zabrakło reprezentantów Szkoły Tańca Astra Szczecin. Mieszkanki Szczecina na mistrzowskim podium stawały, aż cztery razy, zdobywając tytuł mistrza i wicemistrza świata w Urban Street Dance. Złoto do Szczecina przywiozły dwa trzyosobowe składy w kategorii wiekowej Jouveniles i Juniors: Sara Białachowska, Wiktoria Bogusławska, Maja Korbolewska oraz Oliwia Bednarczyk, Sara Białachowska, Amelia Jakubowska. Podwójną wicemistrzynią świata w kategorii Senior została trenerka Szkoły Tańca Astra Matylda Bylicka. Mistrzyniom jak i ich trenerom i opiekunom gratulujemy!​

Tancerki ze Szczecina znów najlepsze na świecie Tancerki ze Szczecina znów najlepsze na świecie Tancerki ze Szczecina znów najlepsze na świecie

Komentarze

dzisna
Że też na takie strony "muszą" zaglądać internetowe przychlasty w rodzaju paranoiczki co pisze wszędzie PO lub kropki -pokręconej małpy z Pogodna. Gratulację dziewczyny. Wiadomo, zawiść będzie wam towarzyszyła. Nie przejmujcie się. Komentujący nic nie osiągnęli i nic nie osiągną, dlatego złośliwie komentują...tylko tyle im zostało.
2016-12-05 09:17:13
Jak one będą się malowały mając 25 - 30 lat ??
.
2016-12-03 15:05:08
Spragnionemu "kilkanascie kropli" na mysli...
Do ponizszego "silveradam z dnia 29/11 godz. 15:27:25. Obnazone... to sobie PO-szukaj na innych stronach - a tu nie "zawracaj gitary" !!
2016-12-01 11:30:59
mamamagda
Gratulacje dla tancerek. Niemniej jednak szkoda że redaktor nie wskazał że inne kluby taneczne ze Szczecina uczestniczyły w mistrzostwach i zdobyły medale. Godnie reprezentowały nasze miasto. Proszę o więcej rzetelności przy przekazywaniu informacji.
2016-11-30 16:03:22
01:21:36 - one nie mogą z partnerem, bo by się przykleił do makijażu.
.
2016-11-30 12:55:44
Babskie tance,
A partnerow do tanca... to One nie mialy ??
2016-11-30 01:21:36
silveradam
Ty intrygancie,mam nadzieje,ze na Nowy Rok postanowisz sobie w zepsutym srodku,zmiane na lepsze.moze sie uda?Tez Cie kocham.adam
2016-11-29 18:16:59
mamaasia
Razem z tancerzami Astry Szczecin godnie reprezentowały też inne kluby ze Szczecina( szkoda że dziennikarze nie zadali sobie trudu sprawdzenia kto z naszego miasta jeszcze tańczył w Libercu). Ogrom medali i tytuły mistrzów świata przywiozły kluby :JOY DANCE, SHOCK DANCE i STUDIO PAA.
2016-11-29 17:28:20
"silveradam" - żeby tak jeszcze były troszkę obnażone.... co?....
.
2016-11-29 15:27:25
silveradam
Wielkie "congratulation" dziewczyny,a do makijaza mam prosbe, nie czepiaj sie drobiazgow,teraz w swiecie,to jest Top-trendy.
2016-11-28 18:15:03
Szczecin
Niebieski i czerwony, tak jak flaga na zdjęciu to prawidłowe barwy. Granatowy i bordowy to barwy Pogoni. A dla Pań wielkie gratulacje.
2016-11-28 14:12:42
jonatan
Gratulacje. Ale flaga Szczecina jest w kolorach bordowo-granatowych miłe panienki, a Wy zrobiłyście flagę czerwono-niebieską. Tylko herb Szczecina się zgadza.
2016-11-28 13:41:20
Makijaż
Czy to naprawdę konieczne w tańcu, aby dzieci były tak wymalowane?
2016-11-28 12:21:33