poniedziałek, 21 sierpnia 2017.
Strona główna > Kultura > Szczecin za 35 lat

Szczecin za 35 lat

Szczecin za 35 lat
Data publikacji: 2016-03-18 12:41
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:58
Wywietleń: 130 123784

Jak młodzi ludzie wyobrażają sobie Szczecin za 35 lat? Wbrew pozorom ich wizje nie przedstawiają industrialnego i zurbanizowanego miejsca, lecz miasto w otoczeniu wody i zieleni. Setki prac plastycznych i dziesiątki literackich wpłynęły na Miejski Konkurs Plastyczny i Literacki "Ogrody pływające, czyli Szczecin 2050". W czwartek nagrodzono autorów najlepszych z nich. Coroczny konkurs dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Szczecina i okolic zorganizował po raz szósty Zespół Szkół Sportowych im. Sportowców Ziemi Szczecińskiej. ©℗

(el)

Fot. Ryszard PAKIESER

Szczecin za 35 lat Szczecin za 35 lat Szczecin za 35 lat

Komentarze

2016-03-20 08:05:42
Do debila mądrali z 2016-03-20 08:05:42 . Nnoooo na pewno jesteś ponad normami schamienia. W ogóle co to za idiotyczny komentarz . Zgodnie z wychowaniem rodzinnym, schamieniem jak widać( a te mądrości to naszej klasy zasłyszane?-dobry żart, uczony od 7 boleści ?
2016-03-20 14:40:26
.
Drogie dzieci, uczcie się języka niemieckiego! Za 35 lat przyda się niewątpliwie. Amatorzy od zidiocenia państwowego skupią się na terenach nadwiślańskich w okolicach Warszawy, a tutaj będzie się działo zupełnie co innego.
2016-03-20 12:51:36
Do Imbecyla "Suzuki"
Suzuki, zwróć uwagę,iż nie przepraszała "Doraa" tylko Ją przepraszano :-D Kłania się "zerówka" i nauka czytania ze zrozumieniem.
2016-03-20 08:05:42
Suzuki
Nie ma za co Doraa , zauważyliśmy twój deficyt,zarówno emocjonalny, empatyczny, społeczny i intelektualny,wiec nie przepraszaj, bo jako osoba ograniczona nie wiesz co to znaczy. poproś mamę niech cie poduczy albo wróć do gimnazjum
2016-03-19 23:20:01
Doraa
Przepraszam, ale idiotą się urodziłem i nic na to nie poradzę.
2016-03-19 21:11:29
Doraa
Dobrze że twórcy tych prac są o niebo inteligentniejsi niż stare marudy komentujące wszystko na "nie". Prace były przepiękne, dzieci włożyły w nie mnóstwo pracy i fantazji. Gratuluje.
2016-03-19 09:48:01
Wiocha
Wiocha z tramwajami za 35 lat nie będzie istnieć w takim kształcie jak po drugiej wojnie światowej do 4 czerwca 1989 gdzie po tej dacie stoczyliśmy się w stronę dna !
2016-03-19 05:08:23
HogoFogo
..."ogrody pływające"... w długach.
2016-03-18 13:44:58