środa, 22 listopada 2017.
Strona główna > Kultura > Święto tańca w Mierzynie

Święto tańca w Mierzynie

Święto tańca w Mierzynie
Data publikacji: 2016-04-02 08:48
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:58
Wywietleń: 1285 126664

To już dzisiaj! 2 kwietnia ponad trzysta par weźmie udział w WDC AL Polish Cup 2016, czyli Międzynarodowym Turnieju o Puchar Wójta Gminy Dobra. Sala w szkole podstawowej w podszczecińskim Mierzynie zapełni się najlepszymi tancerzami z kraju i z zagranicy. Patronem medialnym wydarzenia jest m.in. Kurier Szczeciński.

Imprezę organizuje DanceClub Szczecin (prowadzony przez dwie pary: Adriana Kopczyńskiego i Magdalenę Geldner oraz Szymona Kalinowskiego i Grażynę Grabicką) wraz z Gminą Dobra.

– Zaprosiliśmy sędziów zapewniających najwyższy poziom, to byli mistrzowie, przyjadą z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Finlandii, Holandii, Rosji, Białorusi, Ukrainy oraz oczywiście z Polski. Nie ukrywamy, że poprzez organizację takiego wydarzenia chcemy budować markę naszego młodego klubu, takie wyzwania są niezbędne. Ponadto chcemy też tancerzom z Polski i Europy pokazać, że warto przyjeżdżać do Szczecina i do Dobrej, że nie ma problemu, by tutaj dojechać mówiła niedawno w wywiadzie dla Kuriera, Grażyna Grabicka.

Podczas gali finałowej, zaplanowanej na godzinę 19 muzykę na żywo serwował będzie Wood and Brass Band.

Szczegółowy program dostępny jest na stronie internetowej: www.wdcpolishcup.pl. Można też jeszcze kupić bilety.  (kol)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi