sobota, 18 listopada 2017.
Strona główna > Kultura > Spotkaj szczecińskiego autora

Spotkaj szczecińskiego autora

Spotkaj szczecińskiego autora
Data publikacji: 2015-12-04 12:11
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:57
Wywietleń: 174 45011

Poniedziałkowym spotkaniem z Leszkiem Hermanem, autorem powieści "Sedinum. Wiadomośc z podziemi", księgarnia Sedina rozpoczyna tydzień spotkań ze szczecińskimi pisarzami. Księgarnia znajduje się przy al. Wyzwolenia 97.

- Chcemy w ten sposób świętować dwudziestopięciolecie naszego istnienia na rynku księgarskim - mówi Jacek Paczkowski, właściciel Sediny. - Funkcjonowaliśmy, funkcjonujemy i nadal zamierzamy funkcjonować. Nie jesteśmy w stanie zrobić tak dużych imprez jak w Książnicy Pomorskiej czy w ProMedia, ale zapraszamy na bardziej kameralne spotkania. Chcieliśmy też uhonorować autorów, którzy tworzą na trudnym szczecińskim rynku. I jeszcze jedno. W dniach, w których będą gościć u nas pisarze, wprowadzamy rabat 25% na książki.

Spotkanie z Leszkiem Hermanem rozpocznie się o g. 17. Więcej o jego książce dowiecie się Państwo z wywiadu opublikowanego w dzisiejszym numerze "Kuriera". We wtorek o g. 13 odbędzie się promocja "Encyklopedii Szczecina" Tadeusza Białeckiego i Stanisława Krzywickiego. W środę, 9 grudnia, o g. 17 z czytelnikami spotka się Wojciech Burger, autor "Szamanów życia", powieści obyczajowej dziejącej się we współczesnym Szczecinie, sięgającej losami bohaterów do czasów PRL, z tajemniczym wątkiem kryminalnym.

10 grudnia o g. 17 rozpocznie się spotkanie z Grzegorzem Kaźmierczakiem i Aleksandrą Szpunar promującymi "Szczecin i inne porty w obiektywie Macieja Jasińskiego". 11 grudnia o g. 17 odbędzie się spotkanie z Jarosławem Kociubą, autorem przewodników "Szczecin" oraz "Pomorzany".

 ©℗

A. Sasinowski

Podpis: Sedina proponuje spotkania z autorami oraz rabaty na książki.

Fot.: Ryszard PAKIESER

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi