piątek, 17 listopada 2017.
Strona główna > Kultura > Smerfy na żywo! Konkurs

Smerfy na żywo! Konkurs

Smerfy na żywo! Konkurs
Data publikacji: 2017-02-01 11:33
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:56
Wywietleń: 120 210545

Po olbrzymim sukcesie filmów „Smerfy” i „Smerfy 2” producenci postanowili stworzyć niezwykłe teatralno-muzyczne widowisko „SMERFY live on stage”, dające możliwość obcowania na żywo z ulubionymi Smerfami. To wyjątkowe widowisko będzie można zobaczyć w ramach światowego tournée w Szczecinie – od 3 do 5 lutego w hali Azoty Arena.

To ogromna produkcja, której wartość przekroczyła 4 mln euro, bajkowa scenografia, gra świateł, kolorowe kostiumy, ciekawe przygody z dużą dawką humoru, piękna muzyka oraz interaktywne zabawy z publicznością, a przede wszystkim Smerfy razem na jednej scenie. Show, które obejrzało już ponad 5 milionów widzów na świecie, gościło już w największych metropoliach, takich jak: Hongkong, Szanghaj, Dubaj, Sydney, Los Angeles, Bruksela czy Paryż.

Bilety już w sprzedaży: www.ebilet.pl, www.eventim.pl oraz w salonach Empik.

(MON)

Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na piątkowe widowisko .Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w konkursie, muszą wysłać SMS na numer 72601 z hasłem: KURIER.SMERFY Na SMS-y zgłoszeniowe czekamy do czwartku 2 lutego br. do godz. 11.59. W tym dniu o godz. 12 uczestnicy konkursu otrzymają SMS-a z pytaniem konkursowym. Zaproszenie otrzyma ta osoba, które najszybciej i prawidłowo odpowie na pytanie. Koszt SMS-a - 2,46 zł z VAT.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi