sobota, 18 listopada 2017.
Strona główna > Kultura > Śladami Bogusława i Anny

Śladami Bogusława i Anny [GALERIA]

Śladami Bogusława i Anny
Data publikacji: 2016-02-02 18:16
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:57
Wywietleń: 1482 115588

Książęcą kryptę, zamkowy zegar na dużym dziedzińcu, płyty erekcyjne książąt Barnima XI, Filipa II i Franciszka I czy figurę świętego Ottona z Bambergu  zobaczyli uczestnicy specjalnej, okolicznościowej wycieczki po szczecińskim Zamku Książąt Pomorskich. Okolicznościowej, bo okazją do niej była 525. rocznica ślubu Bogusława X i Anny Jagiellonki. Półtoragodzinne zwiedzanie, prowadzone przez zamkowego przewodnika Tomasza Wieczorka, zaczęło się w sali Bogusława, a zakończyło pod pomnikiem książęcej pary, stojącym przed siedzibą Gryfitów.

(kas)

Fot. Robert STACHNIK

Śladami Bogusława i Anny Śladami Bogusława i Anny Śladami Bogusława i Anny Śladami Bogusława i Anny Śladami Bogusława i Anny

Komentarze

do Gucia
Gratuluję trafnej obserwacji. Do dobrej deukacji, oświaty, wyższej kultury, lepszej służby zdrowia, lepszych miejsc zamieszkania, a przede wszystkim dobrej informacji na czas o wążnych wydarzeniach mają sami swoi powiązani w na różne sposoby z tzw.leitami władzy. Informacja po czasie - a więc już odbytych wydarzeń w mediach - ma służyć nagłośnieniu medialnemu po to, żeby lud ciemny dowiedział się dan rzecz sie odbyła, a tylko swoi zarobią na tym biznesie - w tym wypadku edukacyjnym. A dlatego zze zarobią swoi, to ważne, aby uczestniczyli swoi - bo tacy swoim zawsze będą schlebiać. A ogół publiki ocenił by obiektywnie wydarzenie. A to już jest rzyzykowne. Bo przecież chodzi o to żeby swoi zarobili, zadanie odfajkowali, ale sie nie narobili. Dlatego obecność Gucia jest nie mile widziana. Gucio ma tylko sie obliazac, a cukierka zjedzą kumple i sama elita.
2016-02-04 14:22:15
Gucio
Szkoda, że informacja o ty jest już po zwiedzaniu a nie przed.
2016-02-03 07:33:33

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi