piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Kultura > Selfie z eksponatem

Selfie z eksponatem

Selfie z eksponatem
Data publikacji: 2017-01-18 06:31
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:59
Wywietleń: 312 203173

W środę (18 stycznia) na całym świecie odbędzie się akcja pod nazwą „Museum Selfie Day". To chyba jedyny dzień w roku, gdy żaden zwiedzający nie usłyszy w muzeum, że robienie zdjęć jest zabronione.

Do akcji włącza się też szczecińskie Muzeum Narodowe. W środę instytucja zachęca swoich odbiorców do odwiedzania wszystkich gmachów i robienia zdjęć sobie z eksponatami i samym eksponatom.

„Wybierz ulubione eksponaty i… zrób sobie z nimi selfie. Odpowiednio otagowane zdjęcie opublikuj na jednym z portali społecznościowych – Facebooku lub Instragramie. Zachęcamy także do publikowania zdjęć w specjalnym wydarzeniu zamieszczonym na profilu MNS na Facebooku" - zachęcają organizatorzy.

Oficjalne hasztagi akcji to #mnsmuseumselfie, #museumselfie, #muzeumszczecin i #mns. Spośród przesłanych zdjęć komisja konkursowa, złożona z pracowników Działu Komunikacji Społecznej muzeum, wybierze pięć najlepszych. Zwycięzcy mogą liczyć na prezenty-niespodzianki.

W środę, na hasło „muzeum selfie", wstęp jest bezpłatny!

(kas)

Fot. Robert Stachnik

Komentarze

Kolejka
Ostatnio było widać, dlaczego ludzie nie chodzą do miejsc propagujących kulturę. Kolejka na dziedzińcu Zamku wyjaśniła wszystko.
2017-01-18 07:30:05

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny