czwartek, 22 lutego 2018.
Strona główna > Kultura > Rogatywka po raz ósmy

Rogatywka po raz ósmy

Rogatywka po raz ósmy
Data publikacji: 2017-05-10 20:29
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:59
Wywietleń: 903 253928

„Serce w plecaku", „Wojenko, wojenko", „Rozkwitały pęki białych róż", „Po partyzancie dziewczyna płacze", „Jest takie miejsce" - to tylko niektóre z utworów, jakie zabrzmiały" podczas środowego VIII Międzyszkolnego Festiwalu Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej „Rogatywka 2017” w szczecińskiej Szkole Podstawowej nr 68.

Tegoroczna edycja konkursu poświęcona była promowaniu i popularyzacji patrona wspomnianej placówki: 12 Pułku Ułanów Podolskich. Festiwal skierowany jest do uczniów szkół podstawowych ze Szczecina i jest podzielony w kategoriach klas 1-3 oraz 4-6.

(MON)

Fot.  R.STACHNIK

Komentarze

Opiekun uczestnikow.
Jestem pod wrazeniem konkursu!!! Z roku na rok coraz lepszy!!! Wielkie brawa dla organizatorow za wielka prace i trud wlozony w przygotowanie!!! Pelen szacunek! Pieknie pielegnowane wartosci! Mam cicha nadzieje ze w przyszlym roku Pan Prezydent RP nie tylko napisze list do uczestnikow , ale zaszczyci Nas swoja obecnoscia!
2017-05-11 20:50:44
arys
Jestem bardzo zadowolony z tego że jeszcze ktoś ma w sobie ducha patriotyzmu pamięta o naszej Ojczyźnie i docenia to że ktoś za nas oddał życie Piękny konkurs i życzę powodzenia za Rok !!!
2017-05-11 19:09:39
patriota
Słyszałem na żywo tę dziewczynę ze zdjecia, czysty artyzm i aktorstwo!!!
2017-05-11 17:54:39
latina
Piękne, że komuś się chce robić takie wydarzenia w dzisiejszych czasach. Brawo!!!
2017-05-11 17:46:04
Polak
Piękna sprawa niech śpiewaja i niech pamietaja ! Tak nalezy budowac patryjotyzm oraz szacunek dla historii naszej ojczyzny Brawo!!!!!
2017-05-11 17:32:12
Miłka
Duże Brawa dla pomysłodawczyni tej przepięknej imprezy p. Ireny Warzoszczak!! Każda "Rogatywka" jest wspaniałą lekcją patriotyzmu dla młodzieży i niezapomnianą wędrówką w głąb duszy!!
2017-05-11 14:59:34
Jarun
No ta "68" szaleje. Ależ prężnie działa. Pełny podziw. Można? Okazuje się, że można.
2017-05-10 21:33:21