wtorek, 19 września 2017.
Strona główna > Kultura > Prezydentowa u Szczecinian

Prezydentowa u Szczecinian

Prezydentowa u Szczecinian
Data publikacji: 2016-07-11 12:39
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:58
Wywietleń: 96 143737

Prezydentowa RP Agata Kornhauser - Duda spotkała się, w Murzasichlu koło Zakopanego, z Zespołem Pieśni i Tańca „Szczecinianie". Tancerze przebywają tu właśnie na letnim obozie. Zespół przywitał małżonkę prezydenta pieśnią góralską, a następnie zaprezentował ludowe utwory z różnych regionów Polski. A. Kornhauser - Duda zachwyciła się twórczością szczecińskiego zespołu i obiecała, że przyjedzie na ich zaproszenie do Szczecina.

(MON)

Fot. arch. zespołu

Prezydentowa u Szczecinian Prezydentowa u Szczecinian Prezydentowa u Szczecinian

Komentarze

rob
A zespol "Szczecinianie " zaplaci za wizyte p.o. prezydentowej Dudy-Korhauser Agaty czy Podatnicy???
2016-07-13 11:57:34
Gość
A nie można ładniej: pierwsza dama ( żona prezydenta).Nie słychać jak brzydko brzmi : prezydentowa.Prawdę mówiąc pierwszy raz natknęłam się na takie określenie.
2016-07-13 08:11:10
Jola
Na ich stronie facebokowej są wszystkie ich aktualności www.facebook.com/szczecinianie Tam my patrzymy gdzie występują, a jak terminy i miejsca się nam zgrywają to idziemy popatrzyć i posłuchać. A jest na co.
2016-07-11 20:22:42
siobi
Z tego co wiem zespół nie ma możliwość skorzystania bezpłatnie z żadnej ze scen szczecińskich teatrów itp. Każda organizacji to dokładnie z własnych środków. Dlatego oglądać ich można podczas występów na gościnnych scenach okolicznych gmin, czy podczas różnych imprez, również szczecińskich, jako dodatkowa atrakcja. Trzeba czytać plakaty z planami imprez.
2016-07-11 19:55:34
kosher
Mam nadzieję że ją koszernie nakarmili
2016-07-11 16:06:10
Do Górali niech sobie jeżdzi, tam ich elektorat
w Szczecinie na pewno nie.
2016-07-11 13:52:57
zniesmaczona
W MurzasichlU. C Co? MurzasichlE. Gdzie? W Murzasichlu! Podstawa odmiany!! Kogo Kurier zatrudnia do pisania artykułów? Przedszkolaka?? "spotkała się, w Murzasichle koło Zakopanego" przecinek po się? Serio?
2016-07-11 13:20:14
Jan
Ten zespół to ABSOLUTNA rewelacja. Widziałem ich podczas koncertu z Mazowszem!
2016-07-11 13:15:50
Pierwsza Dama
Prawdziwa Pierwsza Dama. Nie przechodzi przez klawiaturę to określenie?
2016-07-11 12:54:03
Zespół
To mieszkańcy Szczecina nawet nie wiedzą, że mają u siebie w mieście taki fajny zespół. Dlaczego nie ma w rodzinnym mieście promocji i występów?
2016-07-11 12:43:06