czwartek, 23 listopada 2017.
Strona główna > Kultura > Powroty i podsumowania

Powroty i podsumowania

Powroty i podsumowania
Data publikacji: 2015-09-03 17:11
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:56
Wywietleń: 975 18083

Powrót wieczornej „Kroniki", program, podsumowujący najważniejsze wydarzenia i wydarzenia związane z jubileuszem 55-lecia. TVP Szczecin powraca po wakacyjnej przerwie z nową ramówką.

- Na pewno wiele osób ucieszy ponowne pojawienie się na antenie skierowanego do seniorów programu „Klub Srebrnego Włosa" - mówi Maria Bartczak, dyrektor szczecińskiego ośrodka. - Mieliśmy o niego wiele pytań od widzów. Planujemy też powrót do magazynu rolnego „Pagus" i morskiego „Wiatru od morza". Nowością będzie cykl „Obrońcy", przybliżający tajniki pracy adwokatów i sobotnie „Podsumowanie tygodnia", prowadzone przez naszą nową twarz - Natalię Cistowską.

Rano, w dni powszednie, szczecińskie pasmo pojawi się na ekranie o godz. 7.30 i potrwa pół godziny, a w weekendy - o godz. 10, na godzinę. Dłuższe ma być pasmo wieczorne, rozpoczynające się o godz. 18 i trwające do 22.15.

Ośrodek wdraża właśnie zmiany technologiczne (m.in. cyfrowe kamery i konsole), umożliwiające szybszy przepływ informacji. Zapowiadana jest też grudniowa gala, podsumowująca jubileusz TVP Szczecin. Mają w niej wziąć udział wszyscy dziennikarze, którzy przewinęli się przez redakcję.©℗

(kas)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny