poniedziałek, 23 października 2017.
Strona główna > Kultura > Pomóżmy szkolnym filmowcom! [FILM]

Pomóżmy szkolnym filmowcom! [FILM]

Pomóżmy szkolnym filmowcom! [FILM]
Data publikacji: 2015-12-15 22:01
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:57
Wywietleń: 1507 58786

Uczniowie Zespołu Szkół Salezjańskich ze Szczecina, którzy wzięli udział w konkursie na teledysk do piosenki Sarsy - „Naucz mnie", dostali się do ścisłego finału i mają ogromną szansę wygrać. Liczą zatem na Państwa głosy, które można oddawać na stronie internetowej: http://www.eska.tv/w-szkole-gramy/. Główną nagrodą jest koncert Sarsy w szkole oraz 10 tys. złotych dla zwycięskiej placówki.

Inicjatorem wzięcia udziału w konkursie jest Marcin Pulkowski, drugoklasista z liceum, którzy marzy o studiach w słynnej łódzkiej „Filmówce". To on wyreżyserował teledysk, zajął się montażem, a także napisał scenariusz, wspólnie z koleżanką ze szkoły - Dorotą Jaśkiewicz. Z kolei główną rolę w wideoklipie zagrała Matylda Wojciechowska z pierwszej klasy gimnazjum. Młodzi filmowcy kręcili swój teledysk m.in. na Jasnych Błoniach i we własnej szkole. Praca nad całością trwała trzy tygodnie, we wszystkie wolne chwile, po szkole i w weekendy:

- Liczymy na głosy szczecinian. Mamy nadzieję, że Szczecin jako jedna wielka rodzina wesprze nas w konkursie - mówi M. Pulkowski.

Głosować można do najbliższego poniedziałku (21 bm.) do godz. 17. ©℗

(MON)

Uczniowie Zespołu Szkół Salezjańskich ze Szczecina mają szansę wygrać dla swojej szkoły koncert Sarsy, muszą tylko wygrać konkurs na teledysk do jej piosenki.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi