sobota, 21 października 2017.
Strona główna > Kultura > Podziękowania za encyklopedię (galeria)

Podziękowania za encyklopedię (galeria)

Podziękowania za encyklopedię (galeria)
Data publikacji: 2015-09-23 00:05
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:56
Wywietleń: 1751 22992

Między innymi Lucjan Bąbolewski (z lewej), dyrektor Książnicy Pomorskiej w Szczecinie, wziął udział we wtorkowym uroczystym podziękowaniu autorom "Encyklopedii Szczecina"  -  Stanisławowi Krzywickiemu (z prawej), który pełnił funkcję dyrektora Książnicy prawie 30 lat, oraz prof. Tadeuszowi Białeckiemu.

(as)

Fot.: Dariusz GORAJSKI

Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria) Podziękowania za encyklopedię (galeria)

Komentarze

Czytelnik Łukasz
A masz certyfikat subskrypcyjny, Encyklopedio? Jeżeli nie, to teraz już nigdzie.
2015-09-23 08:20:50
Encyklopedia
Gdzie można kupić w promocyjnej cenie?
2015-09-23 07:31:16
Honorat
Dyr. Bąbolewski jest z lewej prawej czy prawej prawej? Mam nadzieję, że Redaktor Naczelny Encyklopedii prof. Tadeusz Białecki też będzie na kolejnym zdjęciu. Byłem na promocji, wspaniałe przyjęcie tej tytanicznej pracy. Zainteresowanie przerosło oczekiwania, zabrakło egzemplarzy dla chcących ją nabyć po promocyjnej cenie i przy okazji uzyskać autograf prof. Białeckiego i dyr. Krzywickiego. Wydawca miał dowieźć dodatkowe egzemplarze. Czekała na to kilkudziesięcioosobowa kolejka. A warto - bo dzieło to nieocenione.Gratulacje dla autorów.
2015-09-22 15:03:32

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi