poniedziałek, 23 października 2017.
Strona główna > Kultura > „Pajace” za 60 groszy

„Pajace” za 60 groszy

„Pajace” za 60 groszy
Data publikacji: 2017-05-09 16:49
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:59
Wywietleń: 1658 252781

W kasie szczecińskiej Opery na Zamku już można kupować bilety na wydarzenia przyszłego sezonu artystycznego. Każdy nabywca takiego biletu, może zarezerwować dwa bilety na sierpniową operę "Pajace". Uwaga! Taki bilet będzie kosztował tylko 60 groszy!

Trzy spektakle premierowe planowane są w nowym sezonie artystycznym w szczecińskiej operze. To baletowa opowieść (premiera w maju) na motywach powieści "Dzieci z dworca Zoo", współczesna opera francuska "Guru" (premiera w październiku) oraz opera Mozarta - "Cosi fan tutte" (premiera w lutym).

Jak mówił na wtorkowej (9 maja) konferencji prasowej dyrektor opery - Jacek Jekiel, szczecińska instytucja jest pierwszą w Polsce, która tak wcześnie podała plany na nowy sezon:

- W przyszłym tygodniu zrobi to z kolei Opera Narodowa. Zresztą, od tego roku zawsze w okolicy święta Unii Europejskiej będziemy zdradzać plany na nadchodzący sezon - mówił dyrektor na spotkaniu z dziennikarzami.

Ważną informacją dla widzów jest fakt, że za 60 groszy można kupić bilety na operę " Pajace", która zostanie pokazana na dziedzińcu zamkowym 11 sierpnia. W takiej cenie będą mogli nabyć bilety tylko ci, którzy kupią choć jeden bilet na wydarzenie przyszłego sezonu artystycznego. Poza tym, 11 sierpnia podczas happeningu opery będą rozdawane specjalne vouchery, które będzie można wymienić w kasie opery na bilety za 60 groszy.

Tekst i fot. Monika Gapińska

Komentarze

.
A myślałem, że opozycja wyżej się ceni..
2017-05-11 09:54:28
JaKto
Wszystkie teatry i opery maja repertuar plany i zobowiazania. ....ale jest tylko jeden na świecie Teatr Letni zwany "amfi"/amfibia na Rusałce/,czyli Opera amfa parkowa nie posiada nic poza etatami,corocznym budżetem do wydania i planami wydawania szmalu na rozbudowe czegoś co do niczego nikomu od wielu lat nie jest już potrzebne.Czy aby na pewno?A może dyrektorki poszłby przewietrzyć się na senę
2017-05-10 11:22:51

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi