środa, 18 października 2017.
Strona główna > Kultura > Ostatni miesiąc. Batik i smyczki

Ostatni miesiąc. Batik i smyczki

Ostatni miesiąc. Batik i smyczki
Data publikacji: 2015-07-31 12:51
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:55
Wywietleń: 920 6991

Sierpień to ostatni już miesiąc artystycznego, weekendowego cyklu wydarzeń w szczecińskiej Różance. Jak co tydzień, wybrać się na nie mogą zarówno starsi, jak i młodsi.

W sobotę, zabawa rozpocznie się o godz. 11, od tradycyjnych warsztatów dla dzieci. Tym razem przygotowano zajęcia z zakresu rysunku, malarstwa, batiku, witrażu oraz warsztaty literackie z interaktywną czytanką. Blok potrwa do godz. 13. W międzyczasie, w południe na scenę wkroczy widoczny na zdjęciu tercet smyczkowy „Women String Trio", w składzie: Dorota Piotrowicz-Witkowska (skrzypce), Natalia Wesołowska (wiolonczela) i Aleksandra Głowacz (skrzypce). Publiczność wysłucha utworów takich kompozytorów jak Astor Piazzolla, Carlos Gardel, Abba i The Beatles.

W niedzielę, o godz. 12, wystąpi Michał Grobelny z zespołem. Poza autorskimi kompozycjami, zabrzmią też piosenki artystów takich jak Stevie Wonder, Michael Bubble, Lenny Kravitz czy James Arthur.  

Od najbliższego weekendu, w Ogrodzie Różanym prezentowana ma być również wystawa zdjęć Zbigniewa Wróblewskiego. Ich bohaterami są członkowie zespołu Czerwono-Czarni, formacji obchodzącej 55-lecie swojego istnienia. 

Organizatorem cyklu w Różance jest Szczecińska Agencja Artystyczna. Na wszystkie imprezy wstęp wolny.

(kas)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi