środa, 21 lutego 2018.
Strona główna > Kultura > „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami

„Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami [GALERIA]

„Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami
Data publikacji: 2018-01-20 14:03
Ostatnia aktualizacja: 2018-01-21 08:50
Wywietleń: 924 310455

Piątkowa (19 stycznia) projekcja najnowszego obrazu szczecińskich filmowców Pawła i Michała Kulików pt. „Moja siostra…” w Gryfińskim Domu Kultury odbyła się przy wypełnionej po brzegi sali widowiskowej placówki.

Tematem filmu, którego niedawna premiera miała miejsce w Kinie Zamek w Szczecinie, jest depresja. W rolę Anny, zmagającej się z tą ciężką chorobą, wcieliła się gryfinianka Eliza Hołubowska, na co dzień tancerka, choreografka, szefowa Teatru Tańca Ego Vu z GDK. Na planie towarzyszy jej Bibianna Chimiak, aktorka Teatru Kana, która zagrała filmową siostrę głównej bohaterki. W epizodach wystąpili: Brygida Małyska, Ewelina Tołyż i Michał Kuczyński. W niełatwą tematykę fabularyzowanego dokumentu wprowadziła widzów dr Teresa Andrzejewska.

Twórcy filmu towarzyszyli pokazowi, więc po projekcji była okazja do rozmowy, zarówno na temat depresji, jak i pracy nad realizacją obrazu oraz aktorskim debiutem na dużym ekranie. Widzowie rzęsistymi brawami nagrodzili wszystkich zaangażowanych w powstanie filmu „Moja siostra…”, zarówno za poruszającą umysły i serca tematykę, która niosła się długo w rozmowach po projekcji, jak i za mistrzowską realizację obrazu.

Tekst i fot. (akme)

„Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami „Moja siostra…” w Gryfinie nagrodzona oklaskami

Komentarze

obserwator
uniwersytet trzeciego wieku posłusznie przyszedł...wreszczie ta słaba tancerka nie stała z rękami w kieszeniach bo tak ciagle sie zachowuje
2018-01-21 08:09:55

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
0
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jak żyło się w powojennym Szczecinie
Morsy na kąpielisku Głębokie
Dawny Szczecin
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy