piątek, 20 października 2017.
Strona główna > Kultura > Młodzi muzycy i atrakcje dla dzieci w Różance

Młodzi muzycy i atrakcje dla dzieci w Różance [GALERIA]

Młodzi muzycy i atrakcje dla dzieci w Różance
Data publikacji: 2017-06-17 15:05
Ostatnia aktualizacja: 2017-06-17 15:15
Wywietleń: 155 269218

W sobotę na scenie w Różance koncert dali  uczniowie Zespołu Szkół Muzycznych im. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie. Przed południem rozpoczęły się też zajęcia dla dzieci. 

Deszczowa pogoda nie odstraszyła bywalców przygotowywanego przez Szczecińska Agencja Artystyczna cyklu imprez Różany Ogród Sztuki. Tym razem mieli oni okazję posłuchać młodych muzyków z kwartetu smyczkowego, kwartetu skrzypcowego i trio dętego. Są oni podopiecznymi Małgorzaty Gajewskiej-Makulec, Karoliny Uźniak-Guni i Edyty Moroz.

W Różance nie zabrakło też atrakcji dla dzieci.  Najpierw odbyły się warsztaty teatralne, których uczestnicy poznali tajniki tworzenia scenografii i muzyki do przedstawień. Później wystawiony został interaktywny spektakl „Brzydkie kaczątko” na motywach baśni Hansa Christiana Andersena. (k)

Fot. Robert Stachnik

Młodzi muzycy i atrakcje dla dzieci w Różance Młodzi muzycy i atrakcje dla dzieci w Różance Młodzi muzycy i atrakcje dla dzieci w Różance Młodzi muzycy i atrakcje dla dzieci w Różance Młodzi muzycy i atrakcje dla dzieci w Różance Młodzi muzycy i atrakcje dla dzieci w Różance Młodzi muzycy i atrakcje dla dzieci w Różance

Komentarze

SromotnikBezwstydny
Kiedyś była urocza fontanna... Dzisiaj kwiatowy blat...ładny ale nudny...w/g mnie.
2017-06-17 10:08:35
nnnn
łoł, nie mogę ale atrakcja,
2017-06-17 00:25:36

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi