poniedziałek, 20 listopada 2017.
Strona główna > Kultura > Limuzynką do filharmonii

Limuzynką do filharmonii

Limuzynką do filharmonii
Data publikacji: 2016-11-23 21:42
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:59
Wywietleń: 124 174810

W środę (23 listopada) setka uczniów z Zespołu Szkół w Gardnie odwiedziła szczecińską filharmonię w ramach ostatniej tegorocznej akcji pt. „Limuzyn(k)ą do Filharmonii”. Młodzi melomani zwiedzili gmach i wysłuchali koncertu szkolnego pt. „Filharmonia w Formie”.

Wspomniana akcja umożliwia udział w koncercie i zajęciach edukacyjnych osobom o utrudnionym dostępie do dóbr kultury. Obecna, druga edycja tego projektu uwzględnia zróżnicowaną grupę odbiorców – oprócz dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów do filharmonii zaproszeni zostali seniorzy oraz podopieczni placówek opiekuńczo-wychowawczych. Trasę do filharmonii uczestnicy pokonują w specjalnych pojazdach – Limuzynkach, pod opieką doświadczonych animatorów.

Warto dodać, że ogromnym zainteresowaniem cieszą się wszelkie działania edukacyjne oraz koncerty szkolne w filharmonii. Nie ma już bowiem biletów, na ten rok szkolny, na wspomniane koncerty dla przedszkoli i klas 1-3 z podstawówek, natomiast dla starszych uczniów zostało ich niewiele (można o nie pytać w kasie instytucji).

(MON)

Fot. Dariusz Gorajski

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi