poniedziałek, 23 października 2017.
Strona główna > Kultura > Książnica i kłopoty z żabą

Książnica i kłopoty z żabą [GALERIA]

Książnica i kłopoty z żabą
Data publikacji: 2016-06-05 20:13
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:55
Wywietleń: 52 137912

Zainteresowanie Nocą Bibliotek było w tym roku w Książnicy Pomorskiej mniejsze niż rok temu, lecz kto przyszedł do książnicy w sobotę wieczorem, a przychodziły także całe rodziny, tego czekały atrakcje.

Można było zwiedzać magazyny książnicy, kupić książkę za złotówkę (wybór był bardzo duży), obejrzeć najnowsze wystawy, wziąć udział w pomorskim konkursie krajoznawczym i zdobyć nagrodę. W konkursie dla dorosłych najwięcej problemów sprawiło pytanie o zwierzę, najmocniej związane z legendami o dziejach Golczewa. Jakie to zwierzę? Żaba.

Warto przypomnieć wszystkim, którzy robią remanenty w domowych księgozbiorach i chcieliby oddać książki, z których po prostu wyrośli, mogą je oddać do książnicy, gdzie łatwiej znajdą nowych właścicieli. Kupione przez kogoś za złotówkę, wzbogacą budżet książnicy, przeznaczony na zakup nowych wydawnictw, czy też na konserwację starych.

(b.t.)

Fot. Robert STACHNIK

Na zdjęciu: Także w tym roku zwiedzających nie brakowało

Książnica i kłopoty z żabą Książnica i kłopoty z żabą Książnica i kłopoty z żabą Książnica i kłopoty z żabą Książnica i kłopoty z żabą Książnica i kłopoty z żabą Książnica i kłopoty z żabą Książnica i kłopoty z żabą Książnica i kłopoty z żabą Książnica i kłopoty z żabą Książnica i kłopoty z żabą

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi