poniedziałek, 18 grudnia 2017.
Strona główna > Kultura > Książkowy konkurs dla rodzin

Książkowy konkurs dla rodzin

Książkowy konkurs dla rodzin
Data publikacji: 2017-04-12 12:28
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:59
Wywietleń: 79 233606

Portal RodzinneCzytanie.pl zaprasza do konkursu literacko-plastycznego 
"Przewodnik po Dobrych Książkach – Lubię to!". Inicjatywa jest adresowana do dzieci i ich rodziców.

Zadanie polega na wspólnym przeczytaniu jednej z książek polecanych w Przewodniku po Dobrych Książkach i zilustrowaniu go przez dziecko/dzieci oraz napisaniu recenzji przez rodzica. Zespół tworzy dwie prace na podstawie tego samego tekstu. Rodziny mogą tworzyć zespoły w różnych konfiguracjach np. mama, dziecko/dzieci, tata dziecko/dzieci. Jeden zespół może wysłać jedną pracę konkursową, na która złożą się praca plastyczna 
i recenzja. Recenzja powinna składać się z minimum 1/2 strony tekstu A4 (czcionka Times New Roman, rozmiar czcionki 12), zaś praca plastyczna może być wykonana dowolną techniką. Prace będą przyjmowane do 22 kwietnia 2017 roku.

Propozycje należy nadsyłać na adres rodzinne@cpcd.pl opatrzone dopiskiem: KONKURS PRZEWODNIK. Ponadto zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje:
 dane uczestników, adres, telefon kontaktowy, adres e-mail, tytuł książki/tekstu na podstawie którego jest tworzona praca. Do tego zgoda na przetwarzanie danych osobowych, czyli podpisany tekst: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich / mojego dziecka (tu imię i nazwisko) danych osobowych dla celów konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 
z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)"

5 najlepszych prac konkursowych zostanie nagrodzone książkami Wydawnictwa MARTEL oraz książkami z Kolekcji CPCD (pierwsza edycja).

(as)

Fot. Robert Stachnik

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Ostatni dzień jarmarku
Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Poprzedni Następny

Nekrologi