czwartek, 19 października 2017.
Strona główna > Kultura > KONKURS. Pantomima Tomaszewskiego

KONKURS. Pantomima Tomaszewskiego

KONKURS. Pantomima Tomaszewskiego
Data publikacji: 2017-02-20 20:32
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:59
Wywietleń: 1460 215307

Ruch sceniczny, muzyka, wizualizacje, kostiumy, gra świateł i… żadnych słów. A jednak opowiadana obrazami historia zaskakuje intensywnością i znaczeniami.

Mowa tu o spektaklu dla dzieci i dorosłych pt. „Mikrokosmos" Wrocławskiego Teatru Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego. Będzie go można zobaczyć już 26 lutego, o godz. 18, w szczecińskim „Teatrze Współczesnym" (w ramach cyklu: Koniecznie w Szczecinie).

„Mikrokosmos" w reżyserii Konrada Dworakowskiego, z muzyką szczecinianina Piotra Klimka (w wykonaniu Kwintetu Dętego Garnizonu Szczecińskiego) to przedstawienie oparte na motywach „Calineczki" Andersena, ale dyskutujące z klasycznym odczytywaniem tej baśni. Bohaterka nie jest tutaj bezwolną istotą przekazywaną z rąk do rąk mieszkańców świata zwierząt. „(…) Udowodni, że nawet najmniejsi z nas potrafią być tak silni, jak odważni.” – deklarują twórcy.

Bilety na bilety.fm, w punkcie sprzedaży biletów.fm – CIKiT na Małym Dziedzińcu Zamkowym i w kasie Teatru Współczesnego.

Dla naszych Czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na przedstawienie . Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS-a na numer 72601 z hasłem: kurier.teatr. Na SMS-y czekamy tylko dzisiaj (24.02 br.). Podwójne zaproszenie otrzymają dwie osoby, które najszybciej przyślą SMS-a  tuż po godz. 14.00 .  Koszt SMS-a - 2,46 zł z VAT.

(MON)

Na zdjęciu: Przedstawienie „Mikrokosmos", dla dzieci i dorosłych, zostanie pokazane w Szczecinie 26 lutego.

Fot. Bartek SOWA

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi