piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Kultura > Kolędowanie na ludowo

Kolędowanie na ludowo (akt. 1)

Kolędowanie na ludowo
Data publikacji: 2016-01-16 21:46
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:57
Wywietleń: 135 98462

Tłum publiczności pojawił się na sobotnim koncercie Zespołu Pieśni i Tańca "Szczecinianie" w Kaplicy Salezjańskiej na Gumieńcach w Szczecinie. Z roku na rok grupa się rozrasta, teraz choćby o dzieci i młodzież, które kilka miesięcy temu dołączyły do kapeli. Słuchaczy zachwyciły piękne wykonania kolęd i pastorałek, w tym występy solistów - śpiewających i grających na instrumentach. (MON)

 

Wcześniejsza informacja:

Galowy koncert kolęd i pastorałek Zespołu Pieśni i Tańca "Szczecinianie" odbędzie się w sobotę, o godz. 16, w Kaplicy Szkół Salezjańskich przy ul. Ku Słońcu 124 w Szczecinie. Wstęp wolny.

Będzie to koncert w wykonaniu wszystkich grup wiekowych zespołu. Publiczność usłyszy najładniejsze polskie kolędy oraz pastorałki z różnych regionów Polski w połączeniu z najwspanialszymi głosami i kapelą ludową w mocno rozszerzonym składzie. Warto się wybrać, by przedłużyć wspaniały nastrój minionych świąt! (MON)

Fot. Dariusz Gorajski

Komentarze

Dora
i to jest dobra wiadomość w sobotni poranek przy kawie! Aż napisałam na form tak się ucieszyłam :) Z dziećmi będę miała bardzo ciekawą atrakcje w dzisiejsze popołudnie. Serdeczne dzięki za informacje.
2016-01-16 09:02:32

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny