czwartek, 23 listopada 2017.
Strona główna > Kultura > Kayax prezentuje laureatów

Kayax prezentuje laureatów [FILM]

Kayax prezentuje laureatów
Data publikacji: 2016-06-15 21:53
Ostatnia aktualizacja: 2017-05-16 12:58
Wywietleń: 1758 139289

Jedni z laureatów zeszłorocznego Festiwalu Młodych Talentów, szczecińska grupa Tsar, wydali właśnie singla nakładem wytwórni Kayax. Do końca czerwca trwa nabór do kolejnej edycji konkursu.

Publikacja utworu „Sabre" jest nagrodą od wydawnictwa Kayax, które jest jednym z partnerów szczecińskiego FMT. Grupę Tsar wyróżnili w zeszłym roku jurorzy konkursu: Katarzyna Nosowska, Piotr Metz, Paweł Krawczyk, Przemysław Thiele, Krzysztof Dominik. Tsar zakwalifikował się do finałowej dziesiątki FMT, którą wybrano spośród kilkuset zgłoszeń z całego kraju. Zespół powstał w 2014 roku i ma na swoim koncie koncerty m.in. na FAMIE, czy Akustyczniu oraz jeden minialbum.   

Do końca czerwca można się zgłaszać do kolejnej edycji Festiwalu Młodych Talentów. Wpłynęło już około stu zgłoszeń. Spośród nich jury wybierze dziesięciu wykonawców, których 21 października zaprosi do Szczecina na przesłuchania koncertowe. Zwycięzcę poznamy dzień później podczas finałowego koncertu w Azoty Arenie, podczas którego wystąpią: Hey, Sobota, Natalia Nykiel, Julia Marcell, Taco Hemingway. Szczegóły dotyczące festiwalu można znaleźć na www.festiwalmlodychtalentow.pl. Zeszłoroczna edycja odbyła się pod patronatem „Kuriera".

(szymw)

Fot. Ryszard PAKIESER

 

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny